JO VETEM MODE – EMISIONI 4

JO VETEM MODE – EMISIONI 4

22:50 30/09/2017

Këtë episod në “Jo vetëm mode do të ndiqni:

Si ka ndryshuar interneti botën e muzikës?

Si ka revolucionaliuar interneti botën e muzikës?

Violinisti i njohur Klajdi Sahatci rikthehet në vendlindje si koncertmaestro, për të performuar në koncertin e operës simfonike në Radio Televizionin Shqiptar.

Aktorja Jonida Vokshi interpreton rolin e një gruaje shtatzënë në filmin e saj të ri.

Rita Ora zgjidhet prezantuese e MTV Europe Music Awards që do të mbahet në Londër.

Dua Lipa shkëlqen ne turneun e koncerteve ku shoqëron Bruno Mars.

Vdekja e bosit te Playboy ka pikëlluar Vildane Zenelin, modelen që refuzoi ofertën për të

pozuar për revisten erotike.

 

Dita kombëtare e trashëgimisë kulturore kulmoi me nje event special në Muzeun Kombëtar.

Balerini Eno Peçi rrëfen jetën artistike dhe personale dhe vështirësitë për tia dalë në një

vend të huaj.

Në një intervistë të shkurtër zbuloni kush është Miss World Albania 2017?

LAJMET
Të ngjashme

KPT
KPT
UKT