JO VETEM MODE – EMISIONI 3JO VETEM MODE – EMISIONI 3

21:00 23/09/2017

Këtë episod në “Jo vetëm modë” do të ndiqni:

Si ka qenë moda para dhe pas viteve ’90 në Shqipëri?

Nga urban chic, punk, natural, ja cilat janë stilimet e flokëve të këtij sezoni.

Arselajda Buraku, rrëfen jetën prej modeleje dhe sesi arriti majat e suksesit në New York.

Era Istrefi publikon në 29 shtator bashkëpunimin e shumëpritur me reperin French Montana dhe Luan Vjollca nis një program të ri, janë disa nga lajmet e javës.

Modelja, Dania Bazaiti vjen me katër propozime veshjesh për një stil zyre.

Pesë instrumentistë virtuozë dhe një këngëtare kanë krijuar një nga grupet më simpatikë të muzikës. Njihuni me “All in band”

Ku ka D.J. ka edhe party. “Jo vetëm mode”, shkon në festën e dj. Dub FX

Ermal Mamaqi zbulon detaje nga shtatzënia e Amit.Të ngjashme