#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan

Drita Ziri: Babi më shtyu në modeling, nëna dhe gjyshja në “Miss Shqipëria”

Drita Ziri shijon! Urren fasulet pëlqen bukën me shëllirë

Performancë dhe zë, gjithçka në skenën gjigande të “X Factor Albania”

Salsano dhe Erjona, provat në shtëpi. Më shumë sherr për batutat