Jonida Vokshi shfaqet me bikini pas lindjes, komenti i bashkëshortit shkakton humorJonida Vokshi shfaqet me bikini pas lindjes, komenti i bashkëshortit shkakton humor

20:34 01/08/2020

Vetëm pak javë pas lindjes së fëmijës së saj të parë, aktorja e njohur Jonida Vokshi ka postuar një foto ku shfaqet me bikini dhe në super formë.

Krahas fotos, komenti që nuk mund të mos bjerë në sy është pikërisht ai i Besnikut.

“Kush o kjo”, i shkruan ai Jonidës.

Bukuroshja shqiptare, e martuar me aktorin dhe producentin nga Kosova Besnik Kapri, këto ditë ndodhen me pushime në jug të vendit, tashmë së bashku me vogëlushen Emi. /tvklan.al
Të ngjashme