Juventus barazon me Atletico Madrid

Juventus barazon me Atletico Madrid

00:36 19/09/2019

Fitore për PSG, Bayern dhe Manchester City

PSG arriti një fitore të rëndësishme në fushën e vet përballë Real Madrid. Ekipi francez mundi 3-0 spanjollët.

Ndeshje e fortë ishte ajo mes Atletico Madrid dhe Juventus. Italianët ishin në avantazh deri në minutën e 90 kur barazoi skuadra vendase duke vendosur rezultatin 2-2.

Me të njëjtin rezultat përfundoi edhe takimi Olimpiakos – Tottenham

Bayern Mynih fitoi 3-0 me Cërvrna Zvezdën.

Ndërsa Dinamo e Zagrebit mundi thelë 4-0 Atalantën.

Fitore 3-0 regjistroi Mancheater City ndaj Shaktjor Donjeck.

Tv Klan
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi