Tirana është zbukuruar sot për festën e Shën Valentinit. Në celebrimin e ditës së të dashuruarve ka ndihmuar edhe moti me diell.

“Stop” ishte sot mes atyre, që e festuan këtë datë dhe solli intervistat dhe atmosferën e festës.

“Dobët, dobët, nuk di ça me bo, kam 3 dashnore. Më kanë thënë të treja njëkohësisht. E di si është puna? Sot nuk do dal fare, do mbyllem në shtëpi dhe nuk do dal”, u shpreh një i ri.

“Nuk ka sot çuna, çuna tamam, sidomos në Tiranë”, tha një vajzë e re./tvklan.al