Kamëz, Plagoset me armë 23-vjeçari – TV KLAN

Kamëz, Plagoset me armë 23-vjeçari

kamezNjë 23-vjeçar është plagour me armë zjarri pasditen e sotme në një lokal pranë kthesës së Kamzës. Ai u qëllua me pistoletë nga një i ri që është shpallur në kërkim nga policia. I plagosuri është Hashim Luca, i cili ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sipas policisë dy të rinjtë  janë konfliktuar për arsye banale.

Kategori
Aktualitet
0 Komente

Përgjigju

*

*