Kamëz, Plagoset me armë 23-vjeçari

Kamëz, Plagoset me armë 23-vjeçari

20:24 26/02/2014 kamezNjë 23-vjeçar është plagour me armë zjarri pasditen e sotme në një lokal pranë kthesës së Kamzës. Ai u qëllua me pistoletë nga një i ri që është shpallur në kërkim nga policia. I plagosuri është Hashim Luca, i cili ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sipas policisë dy të rinjtë  janë konfliktuar për arsye banale.
Të ngjashme
UKT

Kamëz, Plagoset me armë 23-vjeçari

Kamëz, Plagoset me armë 23-vjeçari

20:24 26/02/2014 kamezNjë 23-vjeçar është plagour me armë zjarri pasditen e sotme në një lokal pranë kthesës së Kamzës. Ai u qëllua me pistoletë nga një i ri që është shpallur në kërkim nga policia. I plagosuri është Hashim Luca, i cili ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sipas policisë dy të rinjtë  janë konfliktuar për arsye banale.
Të ngjashme
UKT