Kanye West surprizon Kim KardashianKanye West surprizon Kim Kardashian

08:40 22/10/2018

Kim Kardashian festoi 38-vjetorin të dielën dhe burri i saj Kanye West e ka surprizuar me disa dhurata speciale. Episodi i  “Keeping Up With the Kardashians” nisi me Kanye që luante në piano në shtëpinë e tyre dhe buqeta gjigande me lule ekzotike rozë.

Kim ka postuar video të surprizës në Instagram Stories duke thënë “Kështu u zgjova sot”,

“Kanye është më kreativi kur bëhet fjalë për të dërguar lule për ditëlindje”, “Të dua shumë

!”.

Në videon e postuar nga Kanye në Twitter shfaqet vajza e tyre, North West, 5-vjeçe, e cila kërcen me muzikën e lehtë jazz.

Kjo nuk është surpriza e parë e këtij lloji, sepse në 2016 për Ditën e Nënës, reperi ka organizuar diçka të ngjashme për vajzën dhe gruan e tij.

/tvklan.al
Të ngjashme