Kapet peshkaqeni 3 metra në Sazan


Kapet peshkaqeni 3 metra në Sazan

13:25 20/10/2018

Rreth 3 milje larg Sazanit është kapur një peshkaqen në orët e para të mëngjesit. Cilësohet i rrezikshëm ndërsa quhet peshkaqen dëm.

Ai është i gjatë 3 metra dhe peshkon 100 kg. Edhe një vit më parë një specie e tillë është kapur afër Himarës./abcnews.al


Të ngjashme