Kategoria : Horoskopi

 • Horoskopi 15 Nëntor 2018

  Dashi–Sot do të ndiheni plot energji për të çuar deri në fund të gjitha projektet që keni nisur. Merrini gjërat me qetësi. Në marrëdhënie situata është në favorin tuaj. Mos hezitoni të kaloni sa më shumë kohë me partnerin. Demi – Mundësi të reja do të shfaqen në drejtimin...
 • Horoskopi 14 Nëntor 2018

  Dashi – Do të kaloni momente të këndshme nën shoqërinë e partneres në mbrëmje. Në punë do të keni pak ngarkesë. Besojini intuitës dhe ndiqni ëndrrat tuaja. Demi – Do të keni pranë njerëz të këndshëm dhe që do ju kuptojnë. Mbrëmja do t’ju rezervojë një surprizë. Diçka që...
 • Horoskopi 13 Nëntor 2018

  Dashi – Sot do të jeni të fortë për të përballuar të gjitha situatat e pakëndshme në punë. Kjo sjellje e mirë do ju ndihmojë të bëni përparime. Nëse jeni beqarë do të njihni dikë. Demi –Modestia mund të jetë një virtyt dhe ju këtë gjë e keni, por...
 • Horoskopi 12 Nëntor 2018

  Dashi – Duhet të tregoni më kurajë sa i përket disa projekteve. Ka ardhur momenti që të zhvilloni ide të reja për jetën tuaj, dashurinë, por edhe për punën. Nuk duhet të humbisni kohë. Demi – Në çështjet e dashurisë jo gjithçka po ecën mirë. Sa i përket punës...
 • Horoskopi 11 Nëntor 2018

  Dashi – Buzëqeshja është përgjigjja e duhur ndaj problemeve. Mos shpenzoni shumë vetëm për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve. Mbrëmjet me miqtë do të jenë shumë të këndshme. Ndërkohë, do të bëni plane për disa pushime të shkurtra. Demi – Shmangni ndjesitë negative si frika, inati etj. Përmirësimi...
 • Horoskopi 10 Nëntor 2018

  Dashi – Sot po mundoheni të fitoni të gjithë vëmendjen e partnerit/es suaj, pasi ju duket vetja si e lënë pas dore. Beqarët do kenë një ditë me fat. Financat duhet t’i menaxhoni me kujdes. Demi –Xhelozë por jo posesivë karshi partnerit, sot do të lejoni që të jetë...
 • Horoskopi 9 Nëntor 2018

  Dashi – Nëse e keni kthyer si në detyrën tuaj t’i bëni njerëzit të ndihen mirë për veten e tyre, sot do të ndiheni mirë edhe ju. Sa më shumë të përziheni me njerëzit e tjerë, aq më shumë do ta gëzoni jetën. Demi – Planetet thonë se kjo...
 • Horoskopi 7 Nëntor 2018

  Dashi – Do të keni një përmirësim ekonomik, falë aftësive tuaja, në një ngritje të re në detyrë, kjo për sa i përket anën profesionale. Në aspektin afektiv, strategjitë e tua të reja, do të rrëmbejnë një zemër tjetër sot. Demi – Në këtë ditë, yjet ju këshillojnë të...
 • Horoskopi 6 Nëntor 2018

  Dashi-Sa më shumë përpiqeni të bëni diçka në një mënyrë të caktuar sot, aq më shumë të tjerët do të këmbëngulin që ta bëni në mënyrë tjetër dhe mundësia për të pasur një konflikt është i lartë. Pyesni veten: A është kjo ajo që iu duhet për të fituar?...
 • Horoskopi 5 Nëntor 2018

  Dashi – Do ta keni shumë të lehtë të merreni me njerëzit. Këtë aftësi duhet ta përdorni që njerëzit t’ju japin atë që ju duhet. Demi – Duket sikur keni humbur drejtimin sëfundmi, por sot ambiciet dhe qëllimet tuaja do të jenë të qarta si kristali. E dini ekzaktësisht...
 • Horoskopi 4 Nëntor 2018

  Dashi – Ditët në vijim i gjithë presioni do të jetë mbi ju, por nuk do të jenë gjëra që nuk i keni përjetuar më parë. Keni gjithçka duhet për t’ia dalë me sukses. Demi – Rreth jush po ndodhin ndryshime të mëdha çka mund t’ju duket traumatike, por...
 • Horoskopi 3 Nëntor 2018

  Dashi – Në raportet e dashurisë mund të hidhni një hap të gabuar, prandaj kujdes. Në punë sot yjet do të jenë me ju, prandaj pritet të kaloni një ditë përgjithësisht të mirë. Demi – Nëse jeni në një lidhje, duhet të tregoheni më tolerant ndaj partnerit tuaj. Me...
 • Horoskopi 2 Nëntor 2018

  Dashi – Gjërat po ju shkojnë shumë mirë dhe kjo është një shenjë që tregon se të gjitha telashet tuaja kanë mbaruar. Tani do të keni të gjithë fatin e duhur për të ndjekur ëndrrat dhe dëshirat tuaja. Demi –Nëse mendoni se ka disa gjëra që nuk shkojnë në...
 • Horoskopi 1 Nëntor 2018

  Dashi- Nuk do të mungojnë idetë e reja dhe energjia e duhur për t’i zbatuar projektet tuaja. Do të keni mbështetjen e një miku të ngushtë në çështjen e parave. Sa i përket dashurisë, mund të bëni një lidhje të re. Demi- Keni nevojë për më shumë frymëzim në...
 • Horoskopi 31 Tetor 2018

  Dashi- Do të jetë një ditë mjaft pozitive për të bërë paqe me personat me të cilët keni debatuar gjatë javëve të fundit. Këshillohet që të jeni më të komunikueshëm dhe të stimuloni kompromiset. Demi- Duhet të jeni shumë të përqendruar në vendin e punës, pasi edhe shpërqendrimi më i vogël,...
 • Horoskopi 30 Tetor 2018

  Dashi- Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni rezultatet në punë. Ky është momenti më i mirë për të mbajtur impulsivitetin nën kontroll në sferën e dashurisë. Demi- Duhet të ndiqni më shumë këshillat e vlefshme të bashkëpunëtorëve dhe të...
 • Horoskopi 29 Tetor 2018

  Dashi- Plutoni do ndikojë negativisht sot në jetën tuaj në çift dhe do prishë atmosferën e ngrohtë që mbizotëronte. Mos u çudisni nëse partneri do ju kujtojë problemet e së shkuarës. Në planin financiar situata do jetë delikate. Do ishte mirë të këshilloheshit me ndonjë specialist. Demi- Do kaloni një ditë...
 • Horoskopi 28 Tetor 2018

  Dashi- Për momentin dashuria është gjëja për t’u mbështetur, qoftë ajo për familjen apo për partnerin/en, nuk ka rëndësi. Besojini të dashurve tuaj, sepse ata vetëm duan të mirën tuaj. Një bashkëpunim me njerëzit që vlerësoni shumë do të sjellë fryte më shpejt se sa mendoni. Projekte të reja...
 • Horoskopi 27 Tetor 2018

  Dashi-Mos kërkoni perfeksionin. Nëse e vini veten përballë sfidave të pamundura, e vetmja gjë që do të arrini është që do të ndiheni keq me veten kur të dështoni. Padyshim që duhet të kërkoni gjithnjë më të mirën për veten, por duke qenë me këmbë në tokë. Demi-Mbajini për...
 • Horoskopi 26 Tetor 2018

  Dashi-Instiktivisht e dini fare mirë se çfarë duhet bërë dhe nuk do të hezitoni për ta bërë. Një ndër vlerat më të çmuara që ka shenja juaj është vetëbesimi. Kjo bën që të mos shqetësoheni në asnjë moment nëse të tjerët ju thonë që po bëni gabim. Demi-Ndonëse mund...
1 2 3 52
Emisione