Kategoria : Moti

 • Parashikimi i motit 15 Nëntor

  Masat ajrore të ftohta dhe të thata vijojnë ndikimin e tyre duke bërë që moti i kthjellët të jete prezent deri në orët e vona të pasdites kur vranësira të lehta shfaqen nëpër të gjithë territorin. Më të theksuara vranësirat do të jenë në veri dhe zonat qendrore. Parashikohet...
 • Moti sot dhe nesër në Tv Klan (14 Nëntor 2018)

  Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxhës. /tvklan.al...
 • Parashikimi i motit 14 Nëntor

  Mbetemi në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme kontinentale duke ndikuar mot të kthjellët në Shqipëri. Mesdita dhe pasditja sjellin kalime vranësirash të lehta nëpër të gjithë territorin, më të theksuara në zonat Verilindore- Juglindore. Ky stabilitet i atmosferës do të na shoqërojë edhe gjatë orëve të natës. Sipas...
 • Moti sot dhe nesër në Tv Klan (13 Nëntor 2018)

  Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxhës. /tvklan.al...
 • Bëni kujdes, cilat do të jenë ditët më të ftohta të javës

  Java e sotme parashikohet të jetë kryesisht e kthjellët, por e ftohtë në të gjithë vendin. Sipas Meteoalb, ditët më të ftohta të kësaj jave do të jenë e premtja dhe e shtuna. Kurse ditën e dielë priten reshje të dobëta shiu dhe dëborë në zonat malore të vendit....
 • Parashikimi i motit 13 Nëntor

  Orët e para ditës paraqiten në kushtet e motit kryesisht të kthjellët në të gjithë Shqipërinë, herë pas here do të ketë vranësira kalimtare. Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja, të mbeten me kthjellime në ultësirën perëndimore. Ndërsa vranësira të shpeshta do të ketë në zonat malore Lindore. Sipas MeteoAlb,...
 • Moti sot dhe nesër në Tv Klan (12 Nëntor 2018)

  Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxhës. /tvklan.al...
 • Parashikimi i motit 11 Nëntor

  Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë bregdetin dhe zonat e ulëta, por vranësira më të shpeshta shfaqen në zonat malore përgjatë kufirit Lindor. Ky stabilitet i atmosferes do të na shoqerojë deri vonë pasdite, kur vranësirat shtrihen pothuajse në të gjithë vendin. Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit konstante në...
 • Moti sot dhe nesër në Tv Klan (10 Nëntor 2018)

  Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxhës. /tvklan.al...
 • Parashikimi i moti 10 Nëntor

  Moti vijon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në pjesën më të madhe të vendit. Por vranësirat paraqiten kryesisht në Veri dhe zonat Lindore. Kjo situatë atmosferike do të na shoqërojë deri vonë pasdite, kur vranësirat shtrihen pothuajse në të gjithë vendin. Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit qëndrojnë konstante në...
 • Moti sot dhe nesër në TV KLAN (9 Nëntor 2018)

  Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha. /tvklan.al...
 • Parashikimi i motit 9 Nëntor

  Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë gjatë gjithë ditës territorin shqiptar, përjashtuar orët e mesditës. Në ekstremet veri-verilindje, do të ketë zhvillim të vranësirave lokale dhe mundësi për shira të izoluar. Pasditja dhe orët vijuese do të jenë kryesisht në kushtet e motit të kthjellët me vranësira të shpeshta në...
 • Moti sot dhe nesër në TV KLAN (8 Nëntor 2018)

  Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha. /tvklan.al...
 • Parashikimi i motit 8 Nëntor

  Orët e para të ditës vijojnë me vranësira të shpeshta dhe shira të dobët në të gjithë vendin, më të dukshme në veri dhe verilindje. Pasditja mbetet me vranësira dhe shira në veri, ndërsa pjesa më e madhe e vendit mbetet në kushtet e kthjellimeve me vranësira të shpeshta....
 • Moti sot dhe nesër në TV KLAN (7 Nëntor 2018)

  Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha. /tvklan.al...
 • Parashikimi i motit 7 Nëntor

  Deri në mesditë pjesa më e madhe e vendit dominohet nga mot kryesisht i vranët, herë pas here do të ketë intervale kthjellimesh. Orët e pasdites sjellin zhvillim të vranësirave duke rrezikuar shira të përkohshëm më të dukshëm në zonat Jugore dhe pjesërisht Qendra. Por shira më të pakët...
 • Moti sot dhe nesër në TV KLAN (6 Nëntor 2018)

  Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha. /tvklan.al...
 • Parashikimi i motit 6 Nëntor

  Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta mbeten dominante deri në mesditë kur vranësirat dendësohen në zonat malore, kryesisht veriore. Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të vijojnë me kthjellime dhe vranësira të shpeshta deri në orët e vona të natës kur pritet dendësim i tyre në veri-verilindje. Sipas MeteoAlb, temperaturat...
 • Moti sot dhe nesër në TV KLAN (5 Nëntor 2018)

  Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha....
 • Parashikimi i motit 5 Nëntor

  Sipas Meteoalb, Shqipëria do të ketë kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme deri pas mesditës, kur vranësirat frontale fuqizojnë territorin shqiptar duke sjellë shira të dobët në zonat perëndimore dhe në zonat qëndrore. Ndërsa, mbrëmja dhe gjatë natës do të vijojë me kthjellime të herë pas hershme në...
1 2 3 58
Emisione