Kategoria : Programe

 • OPINION – LULZIM BASHA, TE VERTETAT E OPOZITES!

  Të ftuar: Lulzim Basha – Kryetar i Partisë Demokratike Lorenc Vangjeli – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Vetëm pak minuta pas deklaratave të ish-Kryeministrit Sali Berisha në ABC News se e vetmja rrugëzgjidhje për situatën në të cilën ndodhet vendi është...
 • STOP – EMISIONI 34 (SEZONI 4)

  Të falat e kancelarit austriak dhe dreka e mirë opozitare në Bruksel. Sot në seancën parlamentare të rradhës, opozita sërish nuk mori pjesë. Pak ditë më parë ishte në Bruksel delegacioni shqiptar, por deputeti socialist Fate Velaj, i ra nga Viena. Ai njoftoi në facebook, se komshiu i tij,...
 • XHENET – EPISODI 8

  Mukades është në gjëndje të rëndë shendetësore, ajo duhet të operohet mënjëherë. Selim shkon të takojë Xhenetin dhe e pyet për arsyen që ska vajtur në punë. A do të mund t’i tregojë ajo gjithë fjalët e Arzusë? Ndërkohë Selim kujton fragmente të shkurtra nga e kaluara. Çfarë po...
 • RUDINA – MENTOR HAZIZI RREFEN NJOHJEN E TIJ TE VJETER ME DUA LIPEN; VLERAT USHQYESE TE KUNGULLIT DHE DISA RRECETA SI TA GATUAJME!

  Të ftuar: Mentor Hazizi – Këngëtar Ai është një këngëtar i njohur i rrymës Pop dhe Rock, por edhe si tekstshkrues. Bëhet fjalë për Mentor Hazirin, i cili është vlerësuar shpesh me çmime të ndryshme. Sot këngëtari ishte i ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, nga ku zbuloi...
 • ALDO MORNING SHOW – 18 TETOR 2018

  ...
 • OPINION – AKUZAT PER TAULANT BALLEN!

  Të ftuar: Taulant Balla – Kreu i grupit parlamentar të PS-së Mentor Kikia – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, të mërkurën, deklaroi edhe njëherë tjetër se nuk e njeh Fredi Alizotin dhe nuk është i përfshirë në skenarin e paraqitur nga...
 • STOP – EMISIONI 33 (SEZONI 4)

  Shpërthimi i Ramës, i pyetur për drogë e krim: Shpifjeeeee…?! Deputetja e PD-së Oriola Pampuri, iu referua emisionit të djeshëm “Stop” për kontratën abuzive të chek-upit dhe gjobat e mjekëve, duke deklaruar, se kur të vijë në pushtet, PD do ta prishë këtë kontratë.Kryeministri Rama u pyet mbrëmë në...
 • XHENET – EPISODI 7

  Nilgyn është e dëshpëruar, ajo kujton djalin e saj që ka vdekur vite më parë. Cila është e vërteta lidhur me Selimin? Xhenet fillon punë në një dyqan peshku. Melisa telefonon Selimin dhe i thotë se nuk mban mend asgjë nga nata e kaluar. Mahir vazhdon t’i shmanget Arzus...
 • ANJEZA MAJA: EKSPERIENCA IME E RE SI BALERINE; PIKTORI QE PIKTURON NE LUGE TE DRUNJTA KOSTUMET POPULLORE SHQIPTARE!

  Të ftuar: Anjeza Maja – Moderatore Pas eksperiencës si moderatore në emisionin e mëngjesit, Anjeza Maja i është rikthyer spektaklit. Ajo sëbashku me partnerin e saj Romeo Veshaj janë çift konkurrentësh në “Dance With Me”. Ajo ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, nga ku rrëfeu...
 • ALDO MORNING SHOW – 17 TETOR 2018

  ...
 • OPINION – RAMA, MEDIAT DHE DEBATIMBI SHPIFJEN!

  Të ftuar: Jordan Daci – Gazetar Anila Basha – Gazetare Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Analist Mark Marku – Petagog Redi Shehu – Analist Studiuesi i medias, profesori Mark Marku, të martën, deklaroi se kryeministri Edi Rama nuk mund të ndërhyjë me aq lehtësi në sistemin e...
 • STOP – EMISIONI 32 (SEZONI 4)

  Elbasan, predha të rrezikshme buzë Shkumbinit, Stop zgjidh situatën. Banoret e zonës së metalurgjikut në Elbasan u ankuan në emisionin “Stop” se buzë lumit Shkumbin janë hedhur materiale ushtarake e predha të rrezikshme. Kjo situatë ka nisur që të premten e kaluar. Një prej banoreve tregoi: “Ne jemi të...
 • XHENET – EPISODI 6

  Melisa hyn në sallen e mbledhjes gati për prezantim. Biznesmenet nga Dubai i bëjnë asaj një pyetje dhe ajo heziton me përgjigjen, në atë moment vjen Xhenet duke i lënë të gjithë të mahnitur nga prezantimi i saj. Melisa në gjëndje të dehur i shpreh dashurinë Selimit. Orhan nga...
 • RUDINA – ERA RUSI RREFEN PASIONIN PER ARMET; DUKESHA MORGHAN MARKLE DHE PRINCI HARRY NE PRITJE TE FEMIJES SE TYRE TE PARE!

  Të ftuar: Era Rusi – Këngëtare Ajo është një nga zërat më të spikatur të skenës muzikore, si edhe një nga këngëtaret më të dashura të publikut. Së fundmi ka ardhur me disa këngë të reja për publikun shqiptar, me bashkëpunime me këngëtarë si Ylli Baka apo Remzije Osmani,...
 • ALDO MORNING SHOW – 16 TETOR 2018

  ...
 • OPINION – BIXHOZI, DO MBYLLEN APO JO?

  Të ftuar: Dritan Shakohoxha – Komentator sportiv Artan Shyti – Kreu i shoqatës së basteve Poli Hoxha – Gazetar Akil Pano – Pastor Niko Lera – Drejtori i Politikave Fiskale në Ministrinë e Financave Ergys Mertiri – Sociolog Mentor Kikia – Gazetar Drejtori i Politikave Fiskale në Ministrinë e Financave,...
 • DANCE WITH ME ALBANIA 5

  Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu Monika Luboja dhe Donald Veshaj Leila Kraja dhe Robert Berisha Kiara Tito dhe Sazan Guri Eni Jani dhe Genc Fuga Anjeza Maja dhe Romeo Veshaj Shpallja e fituesit! ...
 • STOP – EMISIONI 31 (SEZONI 4)

  Hitparade i absurdit shqiptar. Një qytetar është filmuar, teksa vjedh vazo me lule në oborrin e dikujt tjetër.Një qytetar ka shkruar në një poster, se nuk duhet t’i ndërhyhet mjeshtrit gjatë punës.Prej ditësh në rrugën “Qamil Kuranjaku” rrjedhin ujrat e zeza.Punonjësit e bashkisë së Durrësit djegin pemë e mbetje...
 • XHENET – EPISODI 5

  Selim paguan qeranë e shtëpisë të Xhenet. A do ta lejojë ajo këtë gjë? Arzu vazhdon të jetë e tronditur. Mukades shkon në kompani dhe zbulon që Xhenet nuk punon më aty. A do të arrijë Selim t’i mbushë mëndjen Xhenetit të kthehet në punë? Arzu përballet me Mukades...
 • RUDINA – ROZA ANAGNOSTI RREFEN HISTORINE E DASHURISE ME REGJISORIN E FILMAVE TE SAJ; VIROZAT E STINES, FEMIJET ME TE PREKURIT!

  Të ftuar: Roza Anagnosti – Aktore Ajo është ndër ikonat e kinematografisë shqiptare që me rolet e saj në filma dhe teatër ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm. Bëhet fjalë për aktoren e mirënjohur, Roza Anagnosti, e cila me portretin e saj, me zërin dhe talentin ka fituar gjithmonë...
1 2 3 173
Emisione