Kategoria : E DIELA SHQIPTARE

 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 34 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! Per dreke me mua! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Shumë vite më parë Lavdija humbi bashkëshortin e saj në krye të detyrës. Krejt e vetme ajo rriti dhe shkolloi dy fëmijë model. Vajza Alfredina ka fituar të drejtën e studimit në Harvard,...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 33 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! PER DREKE ME MUA! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Arbeni dhe Ergina u njohën si nëpër filma. Portreti i një personi të dashur dha bekimin për lidhjen e tyre të përjetshme. Ajo që i mungon lumturisë së tyre është prezenca e Naunkës,...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 32 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! PER DREKE ME MUA! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Partnerë në jetë dhe “rivalë” në skenë. Erida ka mësuar të luajë muzikë nga bashkëshorti i saj Arbër. Tani që të dy janë DJ profesionistë por “nxënësja” ka ardhur të sfidojë “mësuesin” e...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 31 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! NE JEMI CFARE HAME KUJDES SHENDETIN! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Në kohën kur Marigleni u braktis krejtësisht nga familja, njohja dhe fejesa me Anairdën duhej të ishte si një kapitull i ri në jetën e tij. Por situatat e krijuara së...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 30 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! NE JEMI CFARE HAME DHE KUJDES SHENDETIN! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashurisë, ajo zbulon faktin tronditës në një...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 29 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Xhoja është gëzimi i shumëpritur i Kozetës pas 5 vitesh martesë. Tani që ajo është adoleshente dhe disi e “llastuar” kërkon privilegje që mund të jenë të vështira për t’u realizuar. Për ta bindur që të arsyetojë,...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 28 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Kur Donika njohu bashkëshortin mbi 20 vite më parë nuk i’a merrte mendja kurrë që ai që u hoq si mjek në fakt do bëhej shpirti i saj binjak. Një dashuri mes Egjiptit dhe Shqipërisë që i...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 27 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Eni vjen nga qyteti i Pogradecit, në një familje me dy motrat, vëllain dhe prindërit e saj. Vajza është pika e dobët e babait të cilin e ka ftuar në “Ka një mesazh për ty”, në “E...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 26 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me Erjonin pasi janë njohur në rrjetet sociale dhe së shpejti presin të bëhen prindër. Por gjatë kësaj...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 25 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Dallëndyshja është tezja e Donatelës dhe e ëma e Eneidit, por mbi të gjitha dashuria e tyre e përbashkët. Prej vitesh ata jetojnë të gjithë në Londër dhe jeta dinamike e përditshme i bën që të mos...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 24 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Përpara disa kohësh Denada ka tentuar t’i japë fund jetës duke mos patur mundësi zgjedhje për problemin e saj. Megjithëse e ka kuptuar gabimin fatal, pasojat janë ende prezente tek familjarët. Çfarë i ndodhi asaj dhe cili...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 23 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Ata nuk janë si bashkëmoshatarët e tyre sepse ende pa përfunduar shkollën janë thuajse profesionistë të vërtetë. Por për këtë ata sakrifikojnë gjumin të cilin e kompensojnë… në klasë! Bledi, Kristi, Pamela, Elisabeta, Armeli, Armela, Markelo janë...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 22 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Megjithse e martuar me dashuri, Blerta nuk arriti të mbante të bashkuar familjen e saj. Në përpjekje për të krijuar një të ardhme më të mirë për dy fëmijët e saj i ktheu kurrizin gjithçkaje, përfshirë dhe...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 21 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Një bashkëshort i mirë dhe baba i shkëlqyer i tre fëmijëve ka rrëfyer shkurtimisht historinë e jetës së tij, peripecitë që ka kaluar, rritjen e fëmijëve dhe mbi të gjitha momentin e vështirë kur humbi bashkëshorten. Në...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 20 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Matilda është nënë e dy fëmijëve. Ajo nuk ka pasur një jetë të lehtë dhe shkaku kryesor për këtë ishin problemet me ish-bashkëshortin, me të cilin qëndroi 9 vjet. E reja nga Tirana tregon në studio edhe...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 19 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Kur jemi të vegjël ëndërrojmë të rritemi sa më shpejt, më pas rendim të rritemi profesionalisht, vjen koha martohemi, fokusohemi tek rritja e fëmijëvë, në këtë shoqëri të nxitimit koha ndal për ata, të moshuarit. Ditën e...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 18 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Ana vjen nga qyteti i Tiranës, por familja e saj jeton tani në Durrës. Ajo është rritur pa baba, sepse ky i fundit nuk është interesuar asnjëherë për të bijën. 18 vite më parë jeta e saj...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 17 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Historia e parë në ka “Ka një mesazh për ty” në E diela Shqiptare, në Tv Klan do të na kthejë 40 vite pas. Imagjinoni një vajzë të vogël, e cila ka marrë një vendim të rrezikshëm...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 16 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Olivia është vetëm 23 vjeç, por ka kaluar shumë vështirësi në jetë. Ajo u detyrua të mos ndiqte studimet në universitet për shkak të gjendjes së vështirë ekonomike që familja e saj kishte. Duke qenë një vajzë...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 15 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Koha e fundvitit shpeshherë aktivizon peshoren që bën bilancet e jetës, çfarë kemi dhe çfarë na mungon. Ndonjëherë jemi të prirur të marrim shumë gjëra për të mirëqena kur në fakt asgjë nuk është e tillë. Mendojmë...
1 2 3 13
Emisione