Kategoria : E DIELA SHQIPTARE

 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 10 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Historia e parë në “Ka një mesazh për ty” te “E diela Shqiptare”, i takon një kohe të largët, por që dhimbja ende nuk është fashitur. Merita ka thirrur babain për ti bërë një surprizë që të...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 9 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Historia e parë në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në E Diela Shqiptare në Tv Klan, është një shembull që do të na frymëzojë të gjithëve. Valentina, është një grua e fortë, e cila me profesion...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 8 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I I pari që erdhi në studion e “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” ishte babai i Kristinës, zoti Riza. “Mos, po ti e bërë këtë mi shpirt i babit… o tu bëftë babi”, me...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 7 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela Shqiptare” në Tv Klan ka shkruar Xhoana nga Lezha, motra e Aleksandrit, i cili është personazhi që iu bë surpriza. Aleksandri ka lindur me aftësi ndryshe, pasi...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 6 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Vitet e gjimnazit janë ato që kujtohen plot nostalgji, por edhe vitet kur fillon rebelimi… Në studion e “E Diela Shqiptare”, në rubrikën “Ka një mesazh për ty” sot ishin të pranishëm 4 adoleshentë, dy binjakë 16-vjeçarë...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 5 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Kur humb dikë shumë të dashur të ndryshon e gjithë jeta. Nuk është vetëm dhimbja e personit që humbet, por dhe dhimbja që të ka humbur një pjesë e vetes tënde. Thonë që dhimbja shërohet me kalimin...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 4 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Vitet nuk janë të rëndësishme dhe nuk e zbehin dashurinë për dikë i cili të ka dhënë dorën kur ti ke pasur nevojë më shumë se kurrë edhe pse prej shumë vitesh nuk je parë apo dëgjuar....
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 3 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Historia e parë në programin “Ka një mesazh për ty”, në këtë sezon të ri të “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, është ajo e Edlirës. Pas divorcit nga bashkëshorti, ajo është braktisur nga gjithë familja e...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 2 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “TELEBINGO SHQIPTARE”...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 1 (SEZONI 11)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “TELEBINGO SHQIPTARE”...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 46 (SEZONI 10)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “SHIHEMI NË GJYQ” Në seancën e fundit për këtë sezon të “Shihemi në gjyq” u trajtua rasti i Myfides, një zonjë nga Fieri. Myfidja është zotuar për të shpënë deri në fund amanetin e babait të saj që la para se të vdiste. Konflikti...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 45 (SEZONI 10)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “SHIHEMI NË GJYQ” Në vitin 2006 në familjen Gjeli nga një fshat i Elbasanit ka ndodhur një fatkeqësi. Kryefamiljari Riza Gjeli ka bërë një aksident më 5 Dhjetor duke lënë jetimë 5 fëmijë. Kjo ngjarje përveç pikëllimit që ka sjellë në familje ka shkaktuar...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 44 (SEZONI 10)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “TELEBINGO SHQIPTARE” ...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 43 (SEZONI 10)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “SHIHEMI NË GJYQ” Një sipërfaqe tokë e përfituar nëpërmjet ligjit 7501 në vitin 1991, është bërë mollë sherri mes 6 motrave dhe vëllait të tyre të vetëm. Historia e ka zanafillën në vitin 2005, kur 7 fëmijët humbin edhe nënën pasi babai kishte ndërruar...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 42 (SEZONI 10)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “SHIHEMI NË GJYQ” Rasti i kësaj të diele te “Shihemi në gjyq” mund të konsiderohet si “rast i nxehtë” për vetë faktin që konflikti gjendet në një rreth kushërinjsh. Ylli ka kontaktuar moderatoren dhe ndërmjetësen e “Shihemi në gjyq”, zonjën Eni Çobani për t’i...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 41 (SEZONI 10)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Megjithëse duke qenë dhe vetë një fëmijë, Xhena nuk ka kursyer asgjë për të zhvilluar aftësitë e vëllait të vogël autik që të flasë e të shkojë në shkollë si të gjithë bashkëmoshatarët e tij. Pas 14...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 40 (SEZONI 10)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I I prenë ëndrrën për kënduar që në nisje të karrierës së saj sepse vinte nga një familje e persekutuar nga regjimi komunist. Kjo është historia e Jolanda Laloshit (Gjeluci) nga Shkodra, e rrëfyer në rubrikën “Ka një...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 39 (SEZONI 10)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Nuk thonë kot se kush gjen një mik, gjen një thesar. Mark Ndoj nga Puka ka gjetur një mik italian si Masimo dhe një thesar prej vërteti. Nga një emigrant i thjeshtë në kufinjtë e mbijetesës, ai...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 38 (SEZONI 10)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Peripecitë e emigrantëve shqiptarëve për t’u integruar në shoqëritë e vendeve ku jetojnë janë të njohura tashmë. Nuk janë pak por gati një milionë e gjysmë që e kanë gjetur të ardhmen e tyre jashtë vendit. Por...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 37 (SEZONI 10)

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Rasti I Dirigjenten e mirënjohur, Suzana Turku jemi mësuar gjithmonë ta shohim serioze dhe autoritare me lëvizjet harmonike të duarve teksa drejton kore të ndryshme. Por këtë herë studentët e Universitetit të Arteve na kanë sjellë një zyshë tjetër,...
Emisione