Kategoria : E DIELA SHQIPTARE

 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 262

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “SHIHEMI NË GJYQ” “TELEBINGO SHQIPTARE”...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 261

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “SHIHEMI NË GJYQ” “TELEBINGO SHQIPTARE”...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 260

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “PËR DREKË ME MUA” “TELEBINGO SHQIPTARE” “SHIHEMI NË GJYQ”...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 259

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” “PËR DREKË ME MUA” Ka art në skenë, por ka edhe art në kuzhinë. Këtë do të na e tregojë më së miri, këngëtarja Olta Boka. Kush do t`i shijojë aromat ndjellëse të gatimeve të Oltës, përvec Blerina Bombajt,...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 258

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Edoni fton të ëmën, Memduhan, në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, pasi dëshiron që ajo të mendojë më shumë për veten sesa për fëmijët dhe të mos neglizhojë ilaçet që...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 257

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Edmondi fton të ëmën, Mevluten, në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, në “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, për t’i kërkuar falje për gjithçka ç’ka i ka shkaktuar dhe për t’i treguar se sa e do. “Unë...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 256

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Ada ka ftuar bashkëshortin e tezes së saj, e cila ka ndërruar jetë, në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, sepse dëshiron ta ftojë të shpërngulet së bashku me dy vajzat...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 255

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “PËR DREKË ME MUA” Treshja e rradhës për rubrikën “Për drekë me mua” sjell tre emra mjaft të rëndësishëm të jetës publike në shqipëri. Nënkryetari i bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku, juristja Eni Çobani dhe kantautori Flori Mumajesi, do të gatuajnë për njëri-tjetrin dhe...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 254

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Diziona 15-vjeçare ka ftuar të ëmën Suzanën, në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në e “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, pasi dëshiron t’i kërkojë të buzëqeshë dhe të mos e lejë veten pas dore për hir...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 253

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Sheldona dhe Eriksoni kanë ardhur sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, për të dhënë një mesazh për nënën e tyre, Irmën, pasi ajo do të largohet dhe ata dëshirojnë...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 252

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Pas 10 vitesh në Tiranë, Kristi është rikthyer tek gjyshërit në fshat. Ajo mundohet të përshtatet por ndonjëherë gjërat dalin jashtë parashikimeve. Çfarë ka për t’u thënë atyre tek “Ka një mesazh për ty”. Gjyshërit mund të kenë mendime...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 251

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Oriola i ka plotësuar të ëmës çdo dëshirë, përveç njërës: të zgjedhë njeriun e jetës. Kësaj kërkese të përditshme ka ardhur ti japë sot një përgjigje . Fatin nuk e ka në dorë por ajo që mbush çdo boshllëk tek...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 250

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Stelina dhe Irena kanë disa vërejtje dhe kërkesa për baballarët e tyre që janë aq të lidhur me njëri-tjetrin saqe bëjnë pakt bashkë dhe i pengojnë të bëjnë shumë gjëra të moshës. Por sot ato do u bëjnë një rreng...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 249

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Që në moshë të vogël Eljona dhe dy motrat e saj janë rritur nga njerka. Prej shumë vitesh njëra nga motrat nuk shkon në shtëpinë e saj. Kë do ftojë ajo tek “Ka një mesazh për ty”? Nënë Bajamja...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 248

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” “TELEBINGO SHQIPTARE” “SHIHEMI NË GJYQ” “POWER KIDS”...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 247

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” “TELEBINGO SHQIPTARE” “SHIHEMI NË GJYQ” “POWER KIDS” Konkurentët:...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 246

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Një javë më parë në emisionin “E Diela Shqiptare” tek rubrika “Ka një mesazh për ty” u trajtua historia e Eglës, një nënë e cila po përballet me divorcin, por frika e saj më e madhe është kujdestaria e...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 245

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Mamaja e Drinit nuk ka patur shumë fat me martesat pasi mbas dy divorceve ajo po bashkëjeton me një person të tretë. Si po e përjeton djali këtë gjë dhe për kë është mesazhi i tij? Pa e njohur...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 244

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” Afrimja ka humbur bashkëshortin shumë vite më parë.  Atëherë i kërkuan që dy djemtë e saj t’i çonin në jetimore. Për çfarë vjen sot 38 vjeçarja tashmë e martuar me një italian, posaçërisht nga Italia? Prindërit gjithmonë mbeten mbështetja...
 • E DIELA SHQIPTARE – EMISIONI 243

  Talk Show nga Ardit Gjebrea! “KA NJË MESAZH PËR TY” “TELEBINGO SHQIPTARE” “SHIHEMI NË GJYQ” “POWER KIDS” Konkurentët:...
Emisione