Kategoria : JO VETEM MODE

 • EMISIONI 7 (SEZONI 2)

  Tendenca më e re në showbisnesin botëror, “fashion blogger”, njëra prej tyre në ‘Jo vetëm modë’. Jeta e yllit seksi Chris Hemsworth dhe moda e zonjës Timberlake! Një Ferrari i ri mrekullon të dashuruarit e kësaj marke dhe atyre që ua mban xhepi natyrisht! Një film i ri komedi...
 • EMISIONI 6 (SEZONI 2)

  Filmi komedi ‘Last Vegas’ mbledh së bashku kolosët e ekranit të madh për një aventurë legjendare në Las Vegas. Dashuritë e Joseph Gordon-Levitt. Moda e fitueses së cmimit Oskar Jennifer Lawrence. Më thuaj cfarë kapele mban të të them se cili je? Një sfilatë e vecantë në Pallatin e...
 • EMISIONI 5 (SEZONI 2)

  Cila është muza e bukur italiane e preferuar nga Armani dhe Largerfeld? Më thuaj cfarë kapele mban, të të them se cili je? Këshillat e ‘Jo vetëm modë’ për të lexuar disa nga biografitë më interesante nga edicioni i 16 i ‘Panairit të librit’ në Tiranë. Një tur me...
 • EMISIONI 4 (SEZONI 2)

  Premiera hollivudiane e filmit ‘Thor: The Dark World’ me yjet Chris Hemsworth dhe Natalie Portman. Një udhëtim i bukur në metropolin e ri global Shangai, i cilësuar “Nju Jorku i Azise”. Cilët janë baballarët më të famshëm të cilët kujdesen aq shumë për fëmijët, qofshin këto të tyret ose...
 • EMISIONI 3 (SEZONI 2)

  Ekskluzivisht në ‘Jo vetëm modë’ për herë të parë në televizion, imazhet e dhomës kryeministrore dhe detajet e Dhomës së Hartave. Robert De Niro vjen në ekranin e madh me një film të ri “The Family”, saga e një familje mafioze e cila zhvendoset në Francë. Veshja e fesë...
 • EMISIONI 2 (SEZONI 2)

  Tom Hanks sjell në ekranin e madh një ngjarje të vërtetë të marines amerikane në 1999, duke pretenduar pse jo edhe për Çmim Oskar. Të arrish perfeksionin në trupin tënd, mund të realizohet në një nga qendrat më të mira në kryeqytet “Kalleshi Center”. Plastike apo Krista, sfida pa...
 • EMISIONI 1 (SEZONI 2)

  Historia e vërtetë e dy pilotëve të Formula 1, po thyen rekorde në kinematë botërore. Lingeritë seksi që e bëjnë një femër “hot” në sezonin dimëror. Cilat janë këshillat e Jo vetëm modë, për make-up e duhur gjatë vjeshtës. Dashuritë e Michael Douglas dhe moda e Jane Fonda. Brad...
Emisione