Kategoria : OPINION

 • PAVARESIA E KOSOVES!

  Dossier nga Blendi Fevziu ...
 • MINISTRI I TRANSPORTIT PERBALLE SHTYPIT!

  Të ftuar: Edmond Haxhinasto – Ministër i Transportit Juli Xhokaxhi – Gazetare Robert Rakipllari – Gazetar ...
 • SHQIPTARET QE LUFTOJNE NE SIRI!

  Të ftuar: Ilir Kulla – Gazetar Muhamet Sytari – Myftiu i Shkodrës Fuad Ramiqi – Lëvizja Islame ‘Bashkohu’ Arben Ramkaj – Anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të Komunitetit Mysliman Artur Zheji – Gazetar Iris Luarasi – Pedagoge UT Prec Zogaj – Analist Dashamir Biçaku – Gazetar [youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=DD8d2fpqsVo” width=”560″...
 • TE FLIRTOSH

  Të ftuar: Anila Basha – Gazetare, shqiptarja.com Fleura Shkembi – Pedagoge UET Prec Zogaj – Shkrimtar Ervin Culi – Regjisor Olta Gixhari – Aktore Joleza Koka – Nëkryetare e FRESSH Ermal Merdani – Moderator Daniela Koka – Modele ...
 • SA VEJC ESHTE TIRANA?

   Të ftuar: Spiro Mhilli Gazmend Bakiu Nevila Nika Artan Tafaj Rezarta Delisula Maks Velo ...
 • AKSIDENTET E FUNDJAVES

   Të ftuar: Mithat Tola Ylli Manjani Artan Hoxha Tedi Blushi Naim Berisha Anila Basha ...
 • IMAZHI I SHQIPERISE NE BOTE!

  Të ftuar: Klajda Gjosha – Ministre e Integrimit Mirela Oktrova – Studiuese/Gazetare Floriana Garo – Prezantuese Genc Ruli – Deputet i PD-së Prec Zogaj – Analist Agim Nesho – Ish Ambasador Fate Velaj – Këshilltar i KM Henri Cili – Administrator UET ...
 • TELEFONAT INTELIGJENTE!

  Të ftuar: Petraq Papajorgji – Dekan Instituti Kanadez i Teknologjisë Mark Marku – Pedagog Lutfi Dervishi – Gazetar Gerta Heta – Prezantuese Elona Varfi – Konsulente Ekonomie Blendi Salaj – Prezantues ‘Cluf FM’ Juli Mane – Drejtor i Përgjithsëm i Neptun Ersela Kurti – Prezantues  ...
 • ADOLESHENCA!

  Të ftuar: Fitor Muca – Pastor Silvana Loka – Psikologe Ema Andrea – Aktore Iris Luarasi – Pedagoge në UT Reis Cico – Gazetar ‘Tv Klan’ Vasilika Tafa – Botuese ‘Ombra GVG’ ...
 • VRASES ME PAGESE!

  Të ftuar: Migena Leskoviku – Juriste Jorida Rustemi – Psikologe Anduena Llabani – Gazetare ‘Tv Klan’ Aleks Hajdari – Punonjës policie Artan Hoxha – Drejtues i emisionit ‘Xhungël’ Ferdinand Dervishi – Gazetar ‘ABC News’    ...
 • KERCENIMI I TRITOLIT!

  Të ftuar: Saimir Tahiri – Ministër i Punëve të Brendshme Ardian Cipa – Drejtor i Policisë së Tiranës Ervin Hoxha – Drejtor i Qarkullimit Rrugor të Tiranës Robert Rakipllari – Kryeredaktor i ‘Panorama’ Artan Hoxha – President i ‘Business University’ Andi Bushati – Gazetar Artur Zheji – Gazetar [youtube...
 • IMAZHI NE EKRAN!

  Të ftuar: Juli Xhokaxhi – Gazetare ‘Abc News’ Reis Cico – Gazetar ‘Tv Klan’ Klodi Mengri – Drejtore Imazhi ‘Tv Klan’ Ardi Asllani – Stilist Blendi Salaj – Prezantues ‘Club Fm’ Olti Curri – Prezantues Aurela Hoxha – Revista AS Arion Muca – Prezantues  ...
 • ABORTI PRO DHE KUNDER!

  Të ftuar: Delina Fico – Aktiviste për të Drejtat e Njeriut Mesila Doda – Deputete e PD-së Tritan Shehu – Mjek Fatos Lubonja – Analist Alfred Lela – Gazetar Redi Shehu – Opinionist ...
 • BAMIR TOPI

  I ftuar: Bamir Topi – Kryetar i FRD ...
 • ILIR META

  I ftuar: Ilir Meta – Kryetar i Parlamentit ...
 • PROBLEMET E FAMILJES

  Të ftuar: Iva Tico Erion Veliaj Eni Cobani Klea Huta Elvis Naci Neli Demi Leart Kola Ermal Hasimja ...
 • SEKS DHE PUSHTET!

  Të ftuar: Edmond Tupja – Publicist Andi Bushati – Gazetar Suada Sherifi – Modele Zana Guxholli – Zv. Rektore Universiteti Europian Leonard Solis – Mjek Denata Toce – Psikologe    ...
 • OPOZITA E BASHES!

  Të ftuar: Grida Duma – Sociologe Mark Marku – Pedagog UT Fatos Lubonja – Analist Artan Hoxha – President i ‘Business University’ Alfred Lela – Gazetar Afrim Krasniqi – Publicist ...
 • LULZIM BASHA!

  I ftuar: Lulzim Basha – Kryetar i Partisë Demokratike ...
 • TE GJOBITESH PA E DITUR

  Të ftuar: Ervin Dervishi Erjona Ndreaj Lorenc Vangjeli Andi Bushati Ermal Hasimja Anduena Llabani. Description Description Description ...
Emisione