Kategoria : OPINION

 • ALEXANDER ARVIZU NE OPINION

  I ftuar: Alexander Arvizu – Ambasador i SH.B.A. në Shqipëri ...
 • KUSH FITON E MAJTA APO E DJATHTA

  Të ftuar: Fatmir Mediu – Kryetar i PR-së Paskal Milo – Kryetar i PDS-së ...
 • KRYEMINISTRI RAMA DHE META

  Të ftuar: Lorenc Vangjeli – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Cim Peka – Gazetar Ilir Babaramo – Gazetar ...
 • FUSHATA PD PS

  Të ftuar: Armand Shkullaku – Drejtor i ‘ABCNews’ Artan Hoxha – Gazetar Prec Zogaj – Analist Fatos Lubonja – Analist Andi Bushati – Gazetar Baton Haxhia – Drejtor i “Klan Kosova” ...
 • KASTRIOT ISLAMI

  I ftuar: Kastriot Islami – Kandidat për Deputet i PS-së ...
 • GRATE POLITIKA SHOQERIA

  Të ftuar: Milena Harito – Kandidate për deputete e PS-së Sevim Arbana – Aktiviste e të Drejtave të Grave Klajda Gjoshaj – Kryetare e Lëvizjes së Gruas për Integrim Migena Leskoviku – Zv. Dekane e Juridikut në UET Elsa Ballahuri – GSHDNJ Grida Dume – Sociologe [youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=yYBkZR-bDj4″ width=”560″...
 • XHAMIA E MADHE E TIRANES

  Të ftuar: Gazmend Aga – Kryetar i Komunitetit Mysliman Redi Shehu – Publicist Fatos Lubonja – Analist Lavdosh Feruni – Ambientalist Fabian Zhilla – Publicist Blendi Salaj – Gazetar ...
 • KOCO KOKEDHIMA NE POLITIKE

  I ftuar: Koco Kokëdhima – Kandidat për Deputet Vlorë i PS-së ...
 • ARBEN MALAJ

  I ftuar: Arben Malaj – Kandidat i Pavarur ...
 • SHTYPI KOMENTON LISTAT

  Të ftuar: Robert Rakipllari – Gazetar Lorenc Vangjeli – Gazetar Prec Zogaj – Analist Iris Luarasi – Pedagoge UT Arian Cani – Gazetar Ylli Rakipi – Gazetar ...
 • LISTAT POLITIKA NE ANKTH

   Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Lorenc Vangjeli – Gazetar Prec Zogaj – Analist Iris Luarasi – Pedagoge UT Arian Cani – Gazetar Ylli Rakipi – Gazetar ...
 • EDI RAMA

  I ftuar: Edi Rama, Kryetar i PS-së ...
 • CHAMPIONS GJERMAN APO SPANJOLL

  Të ftuar: Edi Paloka – Deputet i PD-së Edlira Gjoni – Gazetare Agim Zeqo – Biznesman Vilma Masha – Gazetare Cim Peka – Gazetar Ilir Bejqa – Deputet i PS-së Gert Carcani – AS Adela Zeza – Gazetare ABC news ...
 • TURQIA DHE RISHKRIMI I HISTORISE

  Të ftuar: Pirro Misha – Publicist Mark Marku – Historian Lazer Stani – Publicist Ferit Duka – Historian Artan Puto – Historian Auron Tare – Historian ...
 • QEVERISJA E PD

  Të ftuar: Astrit Patozi – Kryetar i Grupit Parlamentar PD-së Aldo Bumci – Ministër i Jashtëm Armand Shkullaku – Drejtor ”ABC NEWS” Mentor Nazarko – Analist Fatos Lubonja – Analist Andi Bushati – Gazetar ...
 • DITA NDERKOMBETARE E LIBRIT

  Të ftuar: Iris Luarasi – Pedagoge në UT Irena Toci – Shtëpia botuese “Toena” Suela Kocibelli – Përkthyese Brunilda Zllami – Shkrimtare Persida Asllani – Pedagoge Arben Kumbaro – Regjisor/Pedagog Mark Marku – Pedagog Virgjil Kule – Gazetar ...
 • CFARE PO NDODH ME KQZ

  Të ftuar: Blendi Klosi – Deputet i PS Ylli Manjani – Nënkryetar i LSi-së Ored Bylykbashi – Drejtor në Kabinetin e Krymenistrisë Gent Strazimiri – Deputet i PD-së ...
 • THATCHER TE MAJTET DHE TE DJATHTET

  Të ftuar: Dashamir Shehi Grida Duma Henri Cili Erion Veliaj Arbi Mazniku Delina Fico ...
 • SHQIPTARET DHE HUMORI

  Të ftuar: Vangjel Kozma – Skenarist Julian Deda – Aktor Iva Tico – Gazetare Inis Gjoni – Regjisore Bujar Kapexhu – Aktor, Regjisor Dhurata Shehri – Pedagoge ...
 • DEBATI PER KQZ

  Të ftuar: Arben Ristani – Zv. Ministër i Brendshëm Luan Rama – Sekretar i përgjithshëm LSI Oert Bylykbashi – Drejtor në Kryeministri Damian Gjiknuri – Deputet PS ...
Emisione