Kategoria : OPINION

 • CAMPBELL VITET ME TONY BLAIR

  I ftuar: Alastair Campbell ...
 • TE RINJTE E SHKOLLUAR

  Të ftuar: Brenton Kotorri Elenaj Pici Idva Zace Dejvid Caushaj Liria Nikolla Sofian Jaupaj Jona Hoxhaj Ejona Gjea ...
 • ILIR META

  Të ftuar: Ilir Meta – Kryetar i LSI-së Desada Metaj – Kryeredaktore ”Opinion” Artan Hocha – Analist Ylli Rakipi – Gazetar Robert Rakipllari – Kryeredaktor i ”Panorama” ...
 • JETA E SALI BERISHES

  Dossier nga Blendi Fevziu ...
 • DOREHEQJA E BERISHES

  Të ftuar: Grida Duma – Sociologe Dashamir Shehi – Kryetar i LZHK-së Fatos Lubonja – Analist Henri Cili – Administrator UET Andi Bushati – Gazetar Afrim Krasniqi – Opinionist ...
 • CFARE NDODHI ME ZGJEDHJET

  Të ftuar: Iris Luarasi – Pedagoge UT Ylli Rakipi – Analist Prec Zogaj – Analist Cim Peka – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Lorenc Vangjeli – Gazetar ...
 • CFARE NDODHI ME ZGJEDHJET

  Të ftuar: Grida Duma – Sociologe Prec Zogaj – Analist Artan Hoxha – Gazetar Baton Haxhiu – Drejtor i ‘Klan Kosova’ Fatos Lubonja – Analist Andi Bushati – Gazetar ...
 • EDI RAMA

  I ftuar: Edi Rama – Kryetar i Partisë Socialiste ...
 • KUSH FITON PD APO PS

  Të ftuar: Tan Hoxha Spartak Ngjela Dashamir Shehu Henri Cili Andi Bushati Afrim Krasniqi ...
 • LULZIM BASHA

  I ftuar: Lulzim Basha – Kryetar i Bashkisë së Tiranës ...
 • BAMIR TOPI

  I ftuar: Bamir Topi – Kryetar i FRD-së ...
 • PS PROGRAMI

  Të ftuar: Edi Rama – Kryetar i PS-së Shkëkqim Cani – PS Eglantina Gjermeni – PS Sajmir Tahiri – PS Ilir Beqja – PS Armand Shkullaku – Drejtor ‘ABC News’ Andi Tela – Gazetar Henri Cili – Administrator UET Mentor Nazarko – Gazetar ...
 • LSI PROGRAMI

  Të ftuar: Ilir Meta – Kryetar i LSI-së Klajda Gjosha – LSI Ylli Manjani – LSI Edmond Haxhinasto – LSI Edmond Panariti – LSI Lorenc Vangjeli – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Mentor Nazarko – Gazetar Henri Cili – Analist ...
 • IMAZHI DHE VESHJA NE FUSHATE

    ...
 • FUSHATA ELEKTORALE

  Të ftuar: Nard Ndoka – Kryetar i Partisë Demokristiane Ylli Rakipi – Gazetar Spartak Ngjela – Kryetar i Partisë ‘Ligj dhe Drejtësi’ Paskal Milo – Kryetar i PDS-së Fahri Balliu – Shtëpia Botuese ’55’ Cim Peka – Gazetar ...
 • KOMBETARJA E ENDRRES

  Të ftuar: Armando Duka – President i FSHF Lorik Cana – Kapiten i Kombëtares Altin Lala – Ish Kapiten i Kombëtares Dritan Shakohoxha – Gazetar Sportiv Petrit Vasili – Politikan Lajla Përnaska – Politikane Arbnora Ademaj – Gazetare Sportive Floriana Garo – Prezantuese ...
 • ALEANCA KUQ E ZI

  I ftuar: Kreshnik Spahiu – Kryetar i AK-së ...
 • NJE PARTI NACIONALISTE

  I ftuar: Shpetim Idrizi – Kryetar i PDIU-së ...
 • MESAZHI DHE IMAZHI I FUSHATES

  Të ftuar: Prec Zogaj – Analist Grida Dume – Kandidate për Deputete e PD në Tiranë Robert Rakipllari – Kryeredaktor i PANORAMA Anila Basha – Shqiptarja.com Iris Luarasi – Pedagoge UT Lorenc Vangjeli – Gazetar ...
 • BERISHA RAMA KUSH FITON

  Të ftuar: Spartak Ngjela – Kryetar i Partisë ‘Ligj dhe Drejtësi’ Dashamir Shehi – Kryetar i LZHK-së Mustafa Nano – Gazetar Armand Shkullaku – Drejtor ‘ABC NEWS’ Prec Zogaj – Analist Baton Haxhiu – Drejtor i ‘Klan Kosova’ ...
Emisione