Kategoria : OPINION

 • EDUARD SELAMI!

  I ftuar: Eduard Selami – Politikan ...
 • SA NA DREJTOJNE TE HUAJT

  Të ftuar: Paskal Milo – Demokracia Sociale Lisien Bashkshkurti – Aleanca Kuq e Zi Fari Balliu – Botues, “Gazeta 55″ Dashamir Shehi – LZHK Artan Hoxha – Analist Fatos Lubonja – Analist ...
 • MITHAT FRASHERI BALLISTE DHE KOMUNISTE

  Të ftuar: Fatos Lubonja – Analist Mark Marku – Politikan Artur Roshi – Kryetar i PBKD Ilir Butka – Historian Pëllumb Xhufi – Historian Auron Tare – Historian ...
 • TE GJITHE GAZETAR

  Të ftuar: Belina Budini – Pedagoge UET Aulona Musta – Gazetare Lutfi Dervishi – Gazetar Prec Zogaj – Analist Mitro Cela – Gazetar Blendi Salaj – Prezantues ‘Club FM’ ...
 • A KONTROLLOJME ATE QE HAME

  Të ftuar: Petrit Vasili – Nënkryetar i Bashkisë Artan Gjergji – Drejtor AKU Gjergj Bojaxhi – Ish Deputet Bashkim Muca – Drejtor i Standartizimeve Daniela Konstandini – Gazetare Altin Goxhaj – ZMK ...
 • VRASJET NE FAMILJE NGJARJA E ELBASANIT

  Të ftuar : Armand Gurakuqi – Prokuror Dorjan Muca – Zv. Drejtor i Policisë Elbasan Luan Hajdaraga – Psikolog Luan Rama – Ish Ministër i Brendshëm Petro Koci – Ish Ministër I Brendshëm Neli Demi – Mjek Psikiater ...
 • MEHMET SHEHU DHE QENDRIMI NDAJ KOMUNIZMIT

  Të ftuar: Fatos Klosi – Ish drejtor i SHISH Alfred Peza – Gazetar Celo Hoxha – Historian Valentina Duka – Historiane Fatos Lubonja – Analist Idajet Beqiri – Avokat Robert Rakipllari – Kryeredaktor “Panorama” ...
 • NACIONALIZMI PRO DHE KUNDER

  Të ftuar: Fatmir Mediu – Ministër i Mjedisit Leonard Solis – Politikan Adri Nurellari – Analist Henri Cili – Administrator UET ...
 • FRIKE NGA PLAKJA

  Të ftuar: Monika Kryemadhi – Politikane Joela Mecani – Këshilltare Politike në Ministrinë e Punës Mirela Bogdani – Pedagoge në UT Fleura Shkëmbi – Psikologe Suada Sherifi – Modele Petrit Vasili – Politikan Amik Kasaruho – Përkthyes/Shkrimtar Xhani Shqerra – Model ...
 • ABORTET SELEKTIVE

  Të ftuar: Delina Fico – Aktiviste për të Drejtat e Njeriut Blerina Subashi – Demografe Pëllumb Pipero – Drejtor i Politikave në MSH Tritan Shehu – Mjek Fatos Lubonja – Analist Enton Peci – Mjek Gjinekolog në Spitallin Amerikan ...
 • BERISHA RAMA LIGJERIMI POLITIK

  Të ftuar: Artan Hoxha – President i “Bussines University” Henri Cili – Administrator i UET Fatos Lubonja – Komentator Mark Marku – Deputet i PD-së Armand Shkullaku – Drejtoir i “ABC News” Prec Zogaj – Komentator Andi Bushati – Gazetar Andi Drobrusha – Fondacioni SOROS ...
 • MINISTRAT PERBALLE SHTYPIT

  Të ftuar: Vangjel Tavo – Ministër i Shëndetësisë Anila Basha – Gazetare Lorenc Vangjeli – Gazetar ...
 • GERALDINA E SHQIPERISE

  Të ftuar: Valentina Duka – Pedagoge e Historisë në UT Monika Kryemadhi – Politikane Juli Xhokaxhi – Gazetare “ABC News” Dom Gjergj Meta – Zëdhënës i KISH Alfred Lela – Gazetar Gazmend Bakiu – Gazetar ...
 • PD PS AKUZA NJERA TJETRES

  Të ftuar: Andi Bushati – Gazetar Armand Shkullaku – Drejtor ABC News Mark Marku – Analist Fatos Lubonja – Analist Preç Zogaj – Politikan Artan Hoxha – Analist ...
 • ON OFF RECORDS 2

  Prapaskenat e sesonit tv 2012 Nje emision nga Blendi Fevziu ...
 • ON OFF RECORDS

  Prapaskenat e sezonit tv 2012 Nje emision nga Blendi Fevziu ...
Emisione