Kategoria : Rudina

 • RUDINA – EMISIONI 17 MAJ 2019!

  Të ftuar: Silva Gunbardhi – Këngëtare Ajo është një këngëtare e suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar. Së fundmi ajo ka realizuar një këngë dedikuar figurës së babait. Bëhet fjalë për Silva Gunbardhin. Në këtë klip tregohet dita e një babai me djalin dhe dashuria e tij e...
 • RUDINA – EMISIONI 16 MAJ 2019!

  Të ftuar: Iva Tiço – Gazetare Olti Curri –  Bloger Enxhi Lula – Gazetare Ngjarjet dhe zhvillimet e reja në showbiz marrin gjithnjë vëmendje maksimale. Postimet dhe komentet e personazheve publikë, shpeshherë ngrenë dyshime, e herë të tjera shuajnë kuriozitetin e ndjekësve të tyre. Megjithatë lajmet e bukura të pritjeve...
 • RUDINA – EMISIONI 15 MAJ 2015!

  Të  ftuar: Ilda Bejleri – Moderatore sportive Ajo është një gazetare sportive shumë e komentuar, e cila gjithmonë tërheq vëmendjen e medias. Bëhet fjalë për një moderatore dhe gazetare të suksesshme, ku prej vitesh tashmë drejton programe sporti. Ilda Bejleri, ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv...
 • RUDINA – EMISIONI 14 MAJ 2019!

  Të ftuar: Manjola Nallbani – Këngëtare Ajo është një këngëtare shumë e njohur, e cila me zërin e saj na ka emocionuar sa herë ka dalë në skenë. Gjithmonë me projekte të reja muzikore, Manjola Nallbani është një nga ato artiste që i ka dhënë shumë vlera muzikës shqiptare....
 • RUDINA – EMISIONI 13 MAJ 2019!

  Sekrete dhe keshilla makeup-i nga Vjosa Pacuka! Make up-i gjithnjë e më tepër po bëhet arti më i ndjekur i ditëve të sotme. Madje është kthyer në një profesion të mirëfilltë. Dhe personazhi i parë i ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan ditën e sotme ishte pikërisht një...
 • RUDINA – EMISIONI 10 MAJ 2019!

  Të ftuar: Arben Kumbaro – Regjisor Olesia Leço – Eksperte BonTone Greis Petroviç – Drejtuese “Grace Models”...
 • RUDINA – EMISIONI 09 MAJ 2019!

  Të ftuar: Kaltrina Mikushnica – Moderatore Andi Murra – Koreograf Ylli Tusha – Elektriçist...
 • RUDINA – EMISIONI 08 MAJ 2019!

  Alma Ajazi Bossuet – Diplomate/Ish Miss Irma Libohova – Këngëtare Alma Ajazi me Irma Libohovën i bashkon një miqësi e ndërtuar prej vitesh. Fillimisht janë njohur në Michigan në vitin 2001 pasi Alma Ajazi në atë kohë ishte prezantuese në koncertet dhe aktivitetet kulturore ku vinin këngëtarët shqiptarë. Ndërsa...
 • RUDINA – EMISIONI 07 MAJ 2019!

  Të ftuar: Arlinda Dudaj – Shtëpia Botuese “Dudaj” Ajo është një grua ikonë, e veçantë dhe revolucionare, e cila ka frymëzuar botën me historinë e saj duke vënë forcën dhe zërin e saj në shërbim të idealeve më të larta. Bëhet fjalë pikërisht për ish-Zonjën e Parë të SHBA-së, Michelle...
 • RUDINA – EMISIONI 06 MAJ 2019!

  Të ftuar: Stefi Prifti – Këngëtar Endri Prifti – Këngëtar Ata janë dy personazhe mjaft të dashur për publikun. Endri dhe Stefi Prifti janë vëllezërit më të famshëm korçarë, të pandashëm në skenë, madje edhe në jetën e përditshme, ku prej 23 vitesh ka qenë muzika ajo që i...
 • RUDINA – EMISIONI 03 MAJ 2019!

  ...
 • RUDINA – EMISIONI 02 MAJ 2019!

  Të ftuar: Megi Pojani – Aktore Ana Haxhimali – Aktore Deamishel Hoxha – Aktore Alberta Kamenica – Aktore Viola Gjoleka – Aktore “Hostel by Anabel” është një serial, i cili në fokus ka kryesisht rininë dhe mentalitetin që e rrethon. Seriali ka në qendër të tij 5 vajza dhe...
 • RUDINA – EMISIONI 01 MAJ 2019!

  Të ftuar: Grida Duma – Ish-Deputete PD Tanja Porja – Producente dhe Prezantuese Moti në A2-CNN Jemi në muajin e fundit të Pranverës dhe presim që moti të stabilizohet, por kemi parë që këto ditë ka pasur luhatje të shumta të temperaturave dhe reshje shiu. Por për të treguar më...
 • RUDINA – EMISIONI 30 PRILL 2019!

  Të ftuar: Eni Çobanin – Juristja Ajo është një person i dashur për publikun shqiptar falë pasionit dhe përkushtimit që ka ndaj drejtësisë. Kohët e fundit, një lajm jo i këndshëm për jetën e saj i tronditi të gjithë. Juristja Eni Çobani, teksa udhëtonte për në qytetin e Torpojës bashkë...
 • RUDINA – EMISIONI 29 PRILL 2019!

  Të ftuar: Soni Malaj – Këngëtare Ajo është një këngëtare e talentuar që ka realizuar hite me zërin e saj. Soni Malaj është vlerësuar gjithmonë për zërin e saj karakteristik dhe gjithë energjinë që përcjell me këngët dhe performancat live. Së fundmi, ajo ka vendosur të vijë me një...
 • RUDINA- EMISIONI 26 PRILL 2019!

  Greta Zani – Këngëtare Loreta Berhami – Botuese “Pegi” Daniel Çakçiri– Drejtor Marketingu të Kompanisë Billa...
 • RUDINA – EMISIONI 25 PRILL 2019!

  Burger me cokollate, receta me e veccante nga shef Renato! Renato Mekolli është tashmë një emër i njohur në gastronomi jo vetëm në Shqipëri, por edhe më gjerë. Ai shquhet për gatime të veçanta dhe këtë herë i ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan tregoi një recetë ndryshe,...
 • RUDINA – EMISIONI 24 PRILL 2019!

  Të ftuar: Pirro Milkani – Producent/ Regjisor/ Aktor Ema Andrea – Aktore Një film thriller që ka brenda shumë mister dhe enigma të pazgjidhura. Në kuadër të javës spanjolle të letërsisë 2019, ambasada spanjolle në Tiranë shfaqi ditën e djeshme premierën e filmit “Zgjimi i Enver Simakut”. Ky film...
 • RUDINA – EMISIONI 23 PRILL 2019!

  Fleura Shkëmbi – Psikologe dhe pedagoge Meri Shehu – Astrologia jonë Olsa Muhameti – Gazetare dhe autore programesh Genti Minga – Gazetar I lashtë sa vetë njerëzimi, antropologët kanë konfirmuar se në çdo epokë dhe në çdo kulturë vërehen shenja të riteve që bëhen për të afruar fatin e...
 • RUDINA – EMISIONI 22 PRILL 2019!

  Olen Cesari – Violinistin Virtuoz, i talentuar dhe shumë kërkues, ai është një ndër violinistët më të njohur jo vetëm në vend, por edhe në botë. Olen Cesari është një nga ata emra që na bëjnë krenarë në muzikë. Me performancat e tij kudo në botë, Cesari sëbashku me...
Emisione