Kategoria : Rudina

 • RUDINA – EMISIONI 01 MARS 2019!

  ...
 • RUDINA – EMISIONI 28 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Brixhida Muça Muenis Masha është një djalë 15-vjeçar, por jeta e tij ndryshon nga ajo e moshatarëve të tjerë. Fëmijëria e tij ka qenë mjaft e vështirë. Edhe pse vitet kalojnë, jeta e tij vazhdon ende sot e mbushur me sfida të vazhdueshme për të dhe familjarët...
 • RUDINA – EMISIONI 27 SHKURT 2018!

  Të ftuar: Arta Marku – Gazetare Kulture Ai ishte figurë e njohur që ka lënë gjurmë në artin shqiptar. Një kritik dhe historian arti, i cili u nda nga jeta një vit më parë. Bëhet fjalë për Gëzim Qëndron. Në kujtim të tij, në 1-vjetorin e largimit nga jeta...
 • RUDINA – EMISIONI 26 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Devis Xherahu – Këngëtar Ai është një këngëtar i njohur që me muzikën e tij ka bërë për vete publikun. Bëhet fjalë për Devis Xherahun, i cili ishte i ftuar sot në emisionin “Rudina” në Tv Klan për të folur rreth klipit të tij më të ri...
 • RUDINA EMISIONI 25 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Viola Spiro – Moderatore Prej dy javësh, Viola Spiro ka nisur emisionin më të ri sportiv në Klan Plus. Për të na treguar më shumë rreth kësaj eksperiencë të re për të, Viola ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” në Tv Klan. Ajo...
 • RUDINA – EMISIONI 22 SHKURT 2019!

   ...
 • RUDINA – EMISIONI 21 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Armina Mevlani – Blogere Borana Baci – Burimet Njerzore tek nje kompani nderkombetare Ato janë shoqe prej 25 vitesh. Janë njohur me njëra-tjetrën që në moshën 12-vjeçare dhe miqësia e tyre sa vjen edhe bëhet më fortë. Bëhet fjalë për blogeren e njohur Armina Mevlani dhe Borana...
 • RUDINA – EMISIONI 20 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Klea Huten – Kengetare, Aktore, Prezantuese Elgit Doden – Kantautor Ata janë ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Ai është kantautor shumë i suksesshëm, ndërsa ajo është aktore, këngëtare dhe prezantuese shumë e mirë. Një këngë duket se i bashkoi bashkë dhe prej dy vitesh,...
 • RUDINA – EMISIONI 19 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Bashkim Alibali – Këngëtar Lule Merkulaj – Këngëtare Ai është një nga këngëtarët më me zë në vendin tonë dhe me një karrierë 50-vjeçare, që i ka dhënë shumë skenës shqiptare. Ndërsa ajo është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore....
 • STOP – EMISIONI 121 (SEZONI 4)

  Hitparade i absurdit shqiptar. Sot kreu i PD-së Lulzim Basha deklaroi se mbledhja e grupit parlamentar vendosi unanimisht djegien e mandateve të opozitës. Saimiri dhe Genti dogjën në mënyrë simbolike mandatin. Në Tiranë, ujërat e lavanterisë po shpërthejnë në sipërfaqje. Në Mamurras plehrat digjen në kazanët e mbetjeve, që...
 • RUDINA – EMISIONI 18 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Florjan Binaj – Aktor Sabina Binaj – Modele Ai është një aktor humori mjaft i suksesshëm dhe i dashur për publikun, ndërsa ajo, ndonëse sot është më e tërhequr nga jeta publike, ka qenë Miss dhe është po ashtu piktore. Bëhet fjalë për Florjan Binajn dhe bashkëshorten...
 • RUDINA – EMISIONI 15 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Njomza Aliu –Moderatore Xhani Shqerra – Moderator Anxhelina Kotorri – Bloggere...
 • RUDINA – EMISIONI 14 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Olesia Leço – Eksperte e Bon Ton Erion Sejdiaj – Sipermarres 14 Shkurti është një ditë e veçantë që simbolizon dashurinë. Dhe pikërisht në kuadër të kësaj dite, në emisionin “Rudina” në Tv Klan ishin të ftuar Olesia Leço, eksperte e Bon Ton dhe sipërmarrësi Erion Sejdiaj...
 • RUDINA – EMISIONI 13 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Vesel Kurtishaj – Aktivist Ai është një djalë i ri që duket se ka lindur për të qenë fitues dhe i suksesshëm. Duket se aty ku ai merr pjesë, del gjithmonë fitues. Vesel Kurtishaj është shpallur fitues i vendit të parë në një “reality show” dhe në...
 • RUDINA – EMISIONI 12 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Eranda Libohova – Këngëtare Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun. E ka nisur karrierën e saj në muzikë që e vogël dhe asnjëherë nuk është ndarë nga skena duke i dhënë emocione të veçanta çdo personi që dëgjon këngët e saj. Eranda...
 • RUDINA – EMISIONI 11 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Suela Bako – Regjisore, Aktore Erjona Rusi – Gazetare, Moderatore Të dyja i kemi parë shpesh në ekran në drejtimin profesional, njërën si aktore dhe regjisore dhe tjetrën si gazetare dhe moderatore. Por shumë prej jush nuk e dinë që Suela Bako dhe Erjona Rusi kanë një...
 • RUDINA – EMISIONI 08 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Mihrije Braha – Këngëtare Lori Braha – Këngëtarr Për më shumë se 40 vite, ajo ka prekur skenën shqiptare dhe prej vitesh është një figurë mjaft e njohur në tregun e muzikës. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Mihrije Braha emri i së cilës është shumë i...
 • RUDINA – EMISIONI 07 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Elia Zaharia Zogu – Pricesha e Shqipërisë Luli Bitri – Aktore Flaura Kuret – Aktore Një shfaqje që flet për familjen e ditëve tona, kriza dhe drama e prindërve që ndikon edhe në jetën e fëmijëve, të cilët nuk arrijnë të krijojnë një të ardhme të qetë. Pikërisht kjo...
 • RUDINA – EMISIONI 06 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Estela Ujka – Bloger Ajo është një prej blogereve më të njohura në vendin tonë. Pak muaj më parë, Estela Ujka është bërë nënë për herë të tretë dhe ka qëndruar gjatë në Amerikë, ku ka kaluar edhe një moment të vështirë shëndetësor. E ftuar sot në...
 • RUDINA – EMISIONI 05 SHKURT 2019!

  Të ftuar: Anxhela Peristeri – Këngëtare Blerina Braka – Këgëtare Aurel Thellimi – Këngëtar Disa ditë më parë këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka njoftuar në rrjetet sociale se kënga “S’ka si ne”, një bashkëpunim me këngëtarët Blerina Braka, Erik Lloshi dhe Aurel Thellimi ka arritur mbi 10 milionë klikime....
Emisione