Kategoria : Xing me Ermalin

 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 12

  Të ftuar: Rozana Radi, Claydee Lupa...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 11

  Të ftuar: Julian Deda Në emisionin e së shtunës në ekranin e Televizionit Klan, “Xing me Ermalin”, ishte i ftuar aktori Julian Deda. Sikurse e prezantoi dhe Ermali, Juli është një nga miqtë e tij të vjetër dhe pasardhësi i një aktori të shkëlqyer si Zef Deda. Sikurse është...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 10

  Të ftuar: Rezarta Shkurta, Blendi Fevziu Në emisionin e së shtunës në ekranin e Televizionit Klan, “Xing me Ermalin”, ishte i ftuar Blendi Fevzi, drejtuesi i Emisionit “Opinion” për të promovuar librin e tij me titull “Pushteti”. Sikurse është bërë traditë tashmë bisedat nisin plot humor dhe shaka, por pa...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 9

  Të ftuar: Petri Bozo, Behgjet Pacolli...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 8

  Të ftuar: Arbër Hajdari, Riselda Sejdija Në emisionin e së shtunës në ekranin e Televizionit Klan, “Xing me Ermalin”, ishte i ftuar themeluesi i “Fundjavë Ndryshe”, Arbër Hajdari. Fondacioni i cili ka patur nisma të suksesshme, një javë më parë ka shënuar një vjetorin e tij. “Maksimumi ia 4...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 7

  Të ftuar: Arben Derhemi, Agim Doçi I ftuari i kësaj jave në emisionin “Xing me Ermalin”, që transmetohet në Televizionin Klan ka qenë aktori Arben Derhemi, i cili së fundmi ka vënë në skenë monodramën “Rrno për me tregue” nga At Zef Pllumi. Në këtë intervistë të realizuar me...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 6

  Të ftuar: Valer Kolnikaj, Armina Mevlani   Këtë të shtunë, në emisionin “Xing me Ermalin” në Televizionin Klan ishte e ftuar Armina Mevlani, blogere dhe një personazh shumë i përfolur nga mediat për stilin e saj të jetesës. Si gjithnjë, biseda me drejtuesin e aktorin Ermal Mamaqi nisi me...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 5

  E ftuar: Albërie Hadërgjonaj Sot në emisionin “Xing me Ermalin” ishte e ftuar këngëtarja Albërie Hadërgjonaj. Ajo jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe gjithmonë mahnit me pamjen e saj, pavarësisht moshës. Sapo mbërrin në studio, Ermali e ngacmon duke i thënë që duket shumë bukur… “Me thënë...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 4

  I ftuar: Nard Ndoka Emisioni aq shumë i pëlqyer për publikun ,“Xing me Ermalin”, që transmetohet vetëm në ekranin e Televizionit Klan ka sjellë mbrëmjen e sotme personazhin e shumëpritur për teleshikuesit. Ai është një nga personalitetet e politikës shqiptare që ka krijuar jo pak “reaksion” në rrjetet sociale...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 3

  Të ftuar: Endri Prifti, Stefi Prifti...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 2

  E ftuar: Bleona Qereti Në puntatën e dytë të “Xing me Ermalin” e ftuar ka qenë Bleona Qereti, e cila si gjithmonë ka diçka për të thënë për të gjithë ndjekësit e saj, të gjithë “Bleonaire”. Në një bisedë shumë të lirshme dhe karizmatike, Bleona i përgjigjet pyetjeve të...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 1

  Të ftuar: Greta Koçi, Eni Koçi, Amarda Toska, Robert Aliaj, I ftuar special – Sali Berisha Ka nisur mbrëmjen e sotme në ekranin e Televizionit Klan, emisioni më i ri, “Xing me Ermalin”. Nën drejtimin e aktorit të humorit Ermal Mamaqi, mbrëmja e parë padyshim që do të jetë...
Emisione