Kategoria : Xing me Ermalin

 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 16

  Të ftuar: Sinan Hoxha, Andrra Hoxha Sinan Hoxha së bashku me bashkëshorten e tij kanë qenë dy nga personazhet në emisionin e së shtunës mbrëma “Xing me Ermalin”. Andrra  ishte i pranishëm për herë të parë në një studio televizive dhe mes emocionesh foli për martesën me këngëtarin, si...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 15

  Të ftuar: Olta Gixhari...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 14

  Të ftuar: Erion Veliaj “Xing me Ermalin” rikthehet sërish çdo të shtunë në orën 21.00 me sezonin e ri për vitin 2017 në ekranin e Televizionit Klan. I ftuari i parë ishte Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i cili nuk nguroi aspak t’i përgjigjej pyetjeve të moderatorit...
 • XING XING, GEZUAR 2017!

  Program special nga Ermal mamaqi & friends. Me pjesëmarrjen e një trupës së njohur të aktorëve të humorit Ermal Mamaqi, Zef Deda, Zamira Kita, Muharrem Hoxha, Rita Lati, Xhevahir Zeneli, Cekja (Sejfulla Myftari), Ervin Doko, Ani Agushi, Iva Spaho. Të ftuar specialë në studio: Arjan Çani, Robert Aliaj, Albi...
 • Xing-Xing/ Surprizat e programacionit në “TV KLAN” për mbrëmjen e fundvitit

  Qëndroni me Televizionin KLAN përgjatë natës së ndërrimit të viteve, me një programacion special i cili fillon në orën 21:00 me show-n festiv “Xing-Xing, Gëzuar 2017”. 21:00-23:55 “Xing-Xing, Gëzuar 2017”, një program special ky nga Ermal Mamaqi. Me pjesëmarrjen e një trupe aktoresh humori: Ermal Mamaqi, Zef Deda, Zamira...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 12

  Të ftuar: Rozana Radi, Claydee Lupa...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 11

  Të ftuar: Julian Deda Në emisionin e së shtunës në ekranin e Televizionit Klan, “Xing me Ermalin”, ishte i ftuar aktori Julian Deda. Sikurse e prezantoi dhe Ermali, Juli është një nga miqtë e tij të vjetër dhe pasardhësi i një aktori të shkëlqyer si Zef Deda. Sikurse është...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 10

  Të ftuar: Rezarta Shkurta, Blendi Fevziu Në emisionin e së shtunës në ekranin e Televizionit Klan, “Xing me Ermalin”, ishte i ftuar Blendi Fevzi, drejtuesi i Emisionit “Opinion” për të promovuar librin e tij me titull “Pushteti”. Sikurse është bërë traditë tashmë bisedat nisin plot humor dhe shaka, por pa...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 9

  Të ftuar: Petri Bozo, Behgjet Pacolli...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 8

  Të ftuar: Arbër Hajdari, Riselda Sejdija Në emisionin e së shtunës në ekranin e Televizionit Klan, “Xing me Ermalin”, ishte i ftuar themeluesi i “Fundjavë Ndryshe”, Arbër Hajdari. Fondacioni i cili ka patur nisma të suksesshme, një javë më parë ka shënuar një vjetorin e tij. “Maksimumi ia 4...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 7

  Të ftuar: Arben Derhemi, Agim Doçi I ftuari i kësaj jave në emisionin “Xing me Ermalin”, që transmetohet në Televizionin Klan ka qenë aktori Arben Derhemi, i cili së fundmi ka vënë në skenë monodramën “Rrno për me tregue” nga At Zef Pllumi. Në këtë intervistë të realizuar me...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 6

  Të ftuar: Valer Kolnikaj, Armina Mevlani   Këtë të shtunë, në emisionin “Xing me Ermalin” në Televizionin Klan ishte e ftuar Armina Mevlani, blogere dhe një personazh shumë i përfolur nga mediat për stilin e saj të jetesës. Si gjithnjë, biseda me drejtuesin e aktorin Ermal Mamaqi nisi me...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 5

  E ftuar: Albërie Hadërgjonaj Sot në emisionin “Xing me Ermalin” ishte e ftuar këngëtarja Albërie Hadërgjonaj. Ajo jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe gjithmonë mahnit me pamjen e saj, pavarësisht moshës. Sapo mbërrin në studio, Ermali e ngacmon duke i thënë që duket shumë bukur… “Me thënë...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 4

  I ftuar: Nard Ndoka Emisioni aq shumë i pëlqyer për publikun ,“Xing me Ermalin”, që transmetohet vetëm në ekranin e Televizionit Klan ka sjellë mbrëmjen e sotme personazhin e shumëpritur për teleshikuesit. Ai është një nga personalitetet e politikës shqiptare që ka krijuar jo pak “reaksion” në rrjetet sociale...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 3

  Të ftuar: Endri Prifti, Stefi Prifti...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 2

  E ftuar: Bleona Qereti Në puntatën e dytë të “Xing me Ermalin” e ftuar ka qenë Bleona Qereti, e cila si gjithmonë ka diçka për të thënë për të gjithë ndjekësit e saj, të gjithë “Bleonaire”. Në një bisedë shumë të lirshme dhe karizmatike, Bleona i përgjigjet pyetjeve të...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 1

  Të ftuar: Greta Koçi, Eni Koçi, Amarda Toska, Robert Aliaj, I ftuar special – Sali Berisha Ka nisur mbrëmjen e sotme në ekranin e Televizionit Klan, emisioni më i ri, “Xing me Ermalin”. Nën drejtimin e aktorit të humorit Ermal Mamaqi, mbrëmja e parë padyshim që do të jetë...
Emisione