Kategoria : ZONE E LIRE

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 648

  “E dashur vetja ime”, Eleni Kotaqi flet pasqyres! Politike/ Neser protesta e opozites :Ja c’pritet te ndodhe? “Kachinari”, me shume se Hard rock, me pak se metal! Leoni dhe Ledio, dy mjeshtrat e spitalit Hygeia! Muzike/ Nje kenge per Shen Valentin! Silvi dhe Kelin kendojne “Hajde hopa hopa”!...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 647

  Kerkohet nje President per Shqiperine e Madhe! “Nga ke humbur”? Muzike / Ana Kabashi vjen me “na thej”! Boks / Xhuljo Vrenozi ose aventura e fierakut ne ring! Je shtatzane? Dr Kroi dhe Dr Kati po te presin! Balet / Te gjithe te “Dhoma 12”! Muzike / Gazza nga...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 646

  Berat Buzhala dhe Arjan Curi: Presidenti i Shqiperise se Madhe! Përplasja e një dite më parë në Kuvendin e Shqipërisë mes ish-Kryeministrit Sali Berisha dhe Kryeministrit Edi Rama ka qenë kryefjala e mediave. E për të folur pikërisht mbi këtë debat që ka bërë zhurmë të madhe, ishin të...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 645

  Besa Shahini – Besa e re e Arsimit! Çështja e arsimit vijon të jetë tema më e nxehtë në vendin tonë. Ndaj edhe sot, në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, përballë gazetarit Arian Çani ishte e ftuar Ministria e re e Arsimit, Besa Shahini. Duke qenë se...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 644

  Grida Duma: Betejat e Opozites dhe zgjedhjet ne sfond! “Më mirë, më keq apo për dreq?” Kjo ishte intervista që drejtuesi i emisionit “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Arian Çani kishte përgatitur për të ftuarën e tij të parë, politikanen Grida Duma. Përmes intervistës Çani i kërkoi Dumës...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 643

  Edi Rama: Intervista whatsapp Ed Rames! Arjan Curri dhe Fitim Zekthi: Si t’u duk Edi Rama sonte? Leonard Troci: Protesta firoi, por nje kenge le te mbetet! Andrea Palmieri: Po kerkon nje ORL? Kujtim Prodani: Babela, historia ime e re! Gafurr Demiri ose “Ledri Vula” i Ohrit!...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 642

  Bramatan dhe banda e femijeve! Elena Kocaqi: “Lufta e trojes” sipas Elenes tone! Lamar: Marokenia rishfaqet kete here me hip hop! Xhesika Polo godet serisht me “Noise”! Adelina Emini dyshon se “Nuk je ti”! Manjola Saramati i kendon Papi Chulos!...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 641

  IVA ALIKO – Kalendari erotik 2019 / Ja dhurata e Ives! GOLD AG -Me aktual se kurre / Kenge per Ushtrine e Kosoves! TIRI – Risjell me muzike ‘Adrianen’ e Mitrush Kutelit! Rikthehet Maria Aleksi ose doktoresha qe kendon! ADRIATIK CAMI – Kick Boks / Neser ndeshje e forte...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 640

  Ana tjeter e protestes! Ad Sybardhi, saksofonisti me i famshem ne Ballkan! Tonin Aliaj ose Ortepedi qe ke enderruar! Kinema / Ne treg “Streha mes reve” nga Robert Budina! ...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 639

  Protesta studentore, a po imiton Edi Rama Ramiz Aline? Dashuria Bilaj, nudo kunder ndotjes se detit! Vullnetari i vitit, c’po ndodh me Donaldin? Teater, rikthimi i Enver Petrovcit! Ervin Gllava: Po ti kush je? Festivali i filmit 48 oresh2018! ...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 638

  Monika Kryemadhi – Mona e Metes apo Mona e LSI? Arian Curi dhe Erald Kapri: Debati – Si tu duk Mona? Sazan Guri – Debati: Unaza e re, kush ka te drejte? Olsi Tatou – Trendi i fundit ne Tirane! Teatri i Kicos – “Jashte deres” te pedonalja!...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 637

  Buqeta zhongleristike/Neser te gjithe ne cirk! Agron Shehaj – Perse i duhej politika Agron Shehajt? Nga ke humbur? Filmi “Dashuria s’mjafton” tani ne kinema! Po ti kush je? Nje sarandiote synon Hollivudin! Frizieri i vipave/ ja kush qethet tek Rizah Bajrami! Teater/ At Sergei te Tubina! Franc...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 636

  ILIR META – Politike / Presidenti sipas Ilir Metes! ARJAN CURI dhe ERALD KAPRI – Debati / Si t’u duk Presidenti? EMMANUELLE FAVIER – Panairi i librit / Kur dashurohen dy burrnesha shqiptare! LORETA BERHAMI – Panairi i Librit / Pegi sjell ne shqip nobelistin Ishiguro! KOSTANDIN PULA –...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 635

  Kastro Zizo, Suela dhe Arjan Çuri – Kastro vdiq! Rrofte Kastro! Anxhela Peristeri – Anxhela me prane Zotit! Sazan Guri dhe Aulon Kalaja – Kufiri detar me Greqine! Balet / Zhizel te Turbina! Ujku i Fierit kunder Ujkut te Cerrikut! ...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 634

  Të ftuar: Lulzim Basha! Zekthi dhe Çurri: Si ta lexojme Lul Bashen? Bujar Alimani: Filmi “Grand Prix” ne Varshave! Nozge dhe Viku: Hip hop strongz ne Zone e Lire! Sotiri: Maratonomaku yne 73 vjecare mbylli dhe Siciline! Strip mbi tub!...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 633

  Të ftuar: SOUF: 80 milion klikime ne Youtube! “Free Style” ritmi qe na ndez, rikthehet banda e Tan Brames! Fiolla Morina: A eshte fustan? A s’eshte fustan? Linda Morina: Nana e hiphopit! Elinara Shehu: Eli Eli? Eli Nara? Apo Elinara? Mentor Haziri: Shtigje lufte apo shtigje tingujsh? Belkanto e...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 632

  Të ftuar: Edi Rama Intervista: “Fake, no fake|” Intervista: “A vejm bast” Fitim Zekthi, Arjan Curri Intervista: “Edi Rama i ekranit” Romir Zalla, Suela Bako Intervista: “Tri grate e Misugit” Intervista: “Grate e Romir Zalles” Sotir Qirjaqi Branimir Agovi, Denis Skura, Renisa Lacka, Solen Alla, Ivana Hoxha,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 630

  Të ftuar: Kastro Zizo, Eneda Tarifa, Robert Berisha Intervista: “Cuna dhe Goca” Gent Zenelaj, Romir Zalla, Driada Dervishi, Monika Lubonja, Sokol Angjeli, Donald Shehu, Alban Musa, Alesia Xhemalaj Intervista: “Te gjithe per dreq” Era Rusi Intervista: “A po te dhemb dashnia Era?” Koloreto Cukali, Issa Joe, Ervin bejleri,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 629

  Të ftuar: Holta Pilz Intervista: “Nje buildere si Holta Pilz” Edmond Tupe, Robert Aliaj Dragot Intervista: “Kujtimet e Karrikes” Alketa Haxhiu, Rose Anne Bisiaux, Remi Allaigre, Claire Jarjat Gezim Kame, Eva Alikaj, Viktor Zhusti Intervista: “Terror” Liridon Rashiti Riad Celufaj, Senad Nikshiqi Intervista: “Riadi, heroi i kuq”...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 628

  Të ftuar: Dren Abazi Intervista: “Mbreti i nates” Kujtim Prodani Intervista: “Toke e xanun” Hervin Culi Intervista: “Culi vs Culi” Xhek & Artur Paskali Intervista: “O si nuk kam nje grusht te forte si Xhek Paskali” Arbri Agalliu, Selami Xhepa, Ledina Mandia “E Ardhmja e arsimit ne Shqiperi” ...
1 2 3 13
Emisione