Kategoria : ZONE E LIRE

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 476

  Të ftuar: VESA SMOLICA – Po ti kush je? Vesa Smolica vjen me ‘Veç na’ Intervista FRESH LIKE VESA SHKULLAKU vs ZHEJI Zonë e Lirë Elektorale Abc News vs Mapo.al Intervista LAJM I MIR, LAJM I KEQ, S’MË PLAS FARE A po bëhet Edi Rama lideri i Ballkanit? Cilin...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 475

  Të ftuar: SHKULLAKU vs ZHEJI Zonë e Lirë Elektorale Abc News vs Mapo.al Intervista LAJM I MIR, LAJM I KEQ, S’MË PLAS FARE Veliaj apo Kosova, kush po bën fushatën më të mirë? Dule-Idrizi, ikën një grek, vjen një çam. Tension Athinë-Tiranë? ILIR KULLA KASTRIOT MYFTARAJGOLDEN G Kumanova, luftë...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 474

  Të ftuar: ROVENA STEFA TONI – ‘Vet’ më the të dua’, Rovena me një klip të nxehtë Intervista BELFIE MANIA Intervista ME PULLE TË KUQE Intervista TE ROVI SHKULLAKU vs ZHEJI Intervista LAJM I MIR, LAJM I KEQ, S’MË PLAS FARE Zonë e Lirë Elektorale Abc News vs Mapo.al...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 473

  Të ftuar: SHKULLAKU vs ZHEJI Zonë e Lirë Elektorale Abc News vs Mapo.al   BES BITRAKU ZAMIRA KITA SOTIRAQ BRATKO MERITA COCOLI ALBANO PRODANI – Rikthimi i Pirro Manit me ‘Perëndesha e bukurisë’ nesër në Korçë Intervista Ç’THUHET NGA KORÇA?   LORETA BERHAMI – Ja katër historitë e Loretës...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 472

  Të ftuar: VLASHENT SATA – Vlashent Sata në koncert live të dielën te akademia e arteve Intervista “Duke pritur hanën e plotë” ARTUR ZHEJI ARMAND SHKULLAKU – Zonë e Lirë Elektorale Mapo vs Abc News Intervista LAJM I MIR, LAJM I KEQ, S’MË PLAS FARE FELIX BILANI – ‘Nga...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 471

  Të ftuar: VALI KORLEONE – Vali Korleone – ‘Princi’ i Gjilanit zbulon sekretin e jetës së tij Intervista VALI CORLEONE, IL PADRINO SHKULLAKU VS ZHEJI Zone e Lirë Elektorale Abc News vs Mapo Mapo vs Abc News SANDRO SILVA Sandro Silva dj i famshëm hollandez… Sonte nami te Matrix...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 470

  Të ftuar: BATON HAXHIU BLENDI FEVZIU Halim Kosova apo Erion Veliaj? Kush e fiton Tiranën? Vangjush Dako apo Grida Duma? Kush e fiton Durrësin? SAZAN GURI – ‘Un Sazan Guri denoncoj KQZ-në’ BLERO – ‘Nga ke humbur?’ Rikthimi dhe jeta e re e Bleros INDRIT MURATI KASTRIOT MYFATARAJ Kush...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 469

  Të ftuar: XAKARELI – ‘Po ti kush je?’ Cuni i rrugës së Durrsit i këndon Arjan Hoxhës ELI FARA – Super Eli më super se kurrë… ‘Me mua mos’ GJERGJ BOJAXHI Kandidati i pavarur për Bashkinë e Tiranës Kërkohet një kryebashkiak për Tiranën Gjergj Bojaxhi merr vota majtas apo...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 468

  BIG MAMA GASSO – ‘Nga ke humbur?’ Big Mama rikthehet me ‘Bone n’club’ GJON KARRICA JESSY HENNESY ‘Po ti kush je?’ Jessy Hennesy, ish e dashura e ‘50 Cent’ ‘Po ti kush je?’ Gjon Karrica vjen me ‘Lugati’ dhe ‘Sex Toy’ ARMAND BORA ARJAN SUKNIQI ENVER CAKIQI ALFRED TREBICKA...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 467

  Të ftuar: EDMOND TUPE SPIRO SAQELLARI A duhet të kemi frikë nga autizmi? ROSELA GJYLBEGU VULLNET IBRAHIMI – ‘Jam aty’, kënga e re e Roselës dhe Vullnetit HENRI CILI Lamtumire Petro Zheji! Kërkohet një Kryebashkiak për Tiranën ALAR BAND XHIELDO HYSENI RENATO KODRA ARDIT SERICA REMI SHRALI ALDO META...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 466

  Të ftuar: ENXHI NASUFI – ‘Po ti kush je?’ Enxhi kërkon ndihme. ‘Save me’ MATILDA VELA LEONARD BOMBAJ KRISTI ZEQO ALEX SEITAJ – Plas skandali me filmin e Bombajt. Akuzohet për skena seksi PIERRE-YVES PLAT ARBEN SKENDERI HUBERT LE FORESTIER DE QUILLIEN – Urraaaaa! Erdhi prapë Pranvera e Frankofonisë…...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 465

  Të ftuar: LORENC VANGJELI KASTRIOT MYFTARAJ – Aktualiteti politik i javës ORIANA KURTESHI ARMANDO LIKAJ – Rikthehet Moxarti me “Dasmën e Figaros” te Teatri i Operas dhe Baletit ANXHELA PERISTERI MARCUS MACHADO – “Bye Bye” kënga e re e Peristerit dhe Machados NERITAN LICAJ EMA ANDREA – “Me syrin...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 464

  Të ftuar: PAPA AP – ‘Gasolina’ hiti i famshëm sonte dhe nesër në FBI Night Club JOEY DALE – Joey Dale dj i famshëm sonte në Matrix ARMAND SHKULLAKU – Kërkohet një kryebashkiak për Tiranën XHERALDINA BERISHA -‘Po ti kush je?’ Xheraldina Berisha këndon ‘Shum nalt’ RITA GJEKA -‘Seks?!...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 463

  Të ftuar: Fidel Ylli – Kërkohet një Kryebashkiak për Tiranën Nikollaq Neranxi – Ja përse nuk i vrava grabitësit e armatosur Gent Meta – Të vrasësh për vetëmbrojtje. C’thotë ligji? Dajti Prifti – Kush e sulmon qumështin Lufra? Përse? Vlashent Sata – ‘Nga ke humbur?’ Vlashent Sata i këndon...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 462

  Të ftuar: SADIK JAHJA LEONARD DEDEJ – ‘Vajza ime 7 vjeç vdiq nga te ftohtit’ ARTUR ZHEJI – Aktualiteti jo vetëm i javës ROBERT BUDINA SABINA KODRA ARBEN ZHARKU ILIRE VINCE CELAJ – ‘Burrnesha’ filmi i grave burra në Berlinale SHPEND LATIFI – ‘Po ti kush je?’ Shpend Latifi...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 461

  Të ftuar: KESHNIK SPAHIU – Rikthimi i tritolit ne qytet. Kush përfiton? NAZIF SARACI – Xhixhi, një gjeni jo si të tjerët ELTON CEFA LABINOT REXHEPI GJERGJ PREVAZI – Dance Teatër nga Prevazi në Teatrin e Kiços ERGA – ‘Nga ke humbur?’ Erga, zysha ime e pianos ANNA GETI...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 460

  Të ftuar: STRESI – Ekskluzive: Flet Stresi i shpallur në kërkim ARBEN RISTANI – Aktualiteti politik i javës DJ PROTONE – ‘Po ti kush je?’ DJ Protone nga Presheva OLGERA LLESHAJ – ‘Po ti kush je?’ Olgera këndon “Shpirti im” LEONARD DEDEJ – Apel për të ndihmuar të mbyturit...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 459

  Të ftuar: ARBER ZAIMI ANDI BUSHATI HENRI CILI BLENDI FEVZIU – A po fiton Europa e ekstremeve? LAERT VASILI + AKTORET – Laert Vasili rikthen Antikitetin në Tiranë HERMIONA LEKBELLO- ‘Nga ke humbur?’ Rikthimi i Ermiona Lekbellos në ZL STELINA – ‘Mos!’ Kënga e re e Stelinës nga Mitrovica...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 458

  Të ftuar: RALUKA ‘Po ti kush je?’ Raluka nga Rumania me videoklipin ‘Never Give Up’ READI ‘Po ti kush je?’ Readi vs Mozzik. Lufta mes reperëve ASTRIT KURTAIM SPANKERS ‘Po ti kush je?’ Spankers me ‘Sex on the beach’ në Tiranë BLERINA MATRAKU ‘Nga ke humbur?’ Blerina Matraku rikthehet...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 457

  Të ftuar: GRETA KOCI ‘Nga ke humbur?’ Greta dhe Eni në një klip ‘S’jam jetime’, kënga e re e Greta dhe Eni Kocit DRITAN DEMIRAJ ‘Ja përse më shkarkoi Mimi Kodheli’, flet Kolonel Demiraj Ngjarjet në Francë, kush është truri i masakrës terroriste? ‘Afganistani një paqe e vështirë’, libri...
Emisione