Kategoria : ZONE E LIRE

 • EMISIONI 397

  Të ftuar: TAN LAME – Kreu i ri i aluiznit dhe shtesa e katit JONI PECI EMILIANO HAJDARI FIONA KAMBERI – Joni Peci dhe Supermodel of Albania 2013 KUSHTRIM BEKTESHI MARIA PUPUCECSKA MARTA TRENDAFILOVA ROZI KOSTANI OLA HARIZAJ FIORI VEIZI VILMA HODO XHENI HALLUNI EKZONA ADEMI GENTI DECKA ERJETA...
 • EMISIONI 396

  Të ftuar: STELA MATOSHI – Një sfilatë ndërkombëtare në Tiranë FIDEL YLLI – Ministri i munguar i Sportit LULJETA MINXHOZI KSENOFON KRISAFI ALEKSANDER DHIMA ROMEO GURAKUQI ODETA BARBELLUSHI HEMION BRAHO ARJAN CURI ENIEL NIKA – Universiteti Europian i Tiranës LISEN BASHKURTI ADMIR MULAJ BELINDA BARDHI IRSIDA RUSI REZARTA LIKAJ...
 • EMISIONI 395

  Të ftuar: ENI KOCI – ‘Tek ty’ DORELA HYSA AFROVITI GOGA ARION MUÇA ANTONELA ÇEKIXHI HENRI ÇILI – UET, ky Universitet talent EDISON MEQEMEJA ESTELA ARAPI VISAR HOXHA – Universiteti i New Yorkut në Tiranë YLBER BEZO BLEDAR ILIA ENIS FIDA STELA FERATI FIORALBA MUSA – Universiteti ‘Akademia e...
 • EMISONI 394

  Të ftuar: BORA KOKEDHIMA FLUTRA DEDINJA TATJANA ISAJ – Bora dhe Bconcept Fashion Week Albania SOFIA HULTIN XHENI KARAJ – ‘Jam cdo lezbike’ BESNIK ALIAJ SOTIR DHAMO DRITAN SHUTINA – Universiteti ‘Polis’ ADRIAN CIVICI ELONA SHEHU VIOLA TANTO ANA KALLAKU ANDI SKENDERI – Të gjithë te Universiteti Europian i...
 • EMISIONI 393

  Të ftuar: FATMA – Summer gossip nga gocat e ‘Nitros’ në youtube AULONA DESARA SEM THOMASSON & DJ DOMINICO – sonte ‘zjarr’ te folie terrace FATOS TARIFA AGIM KUKELI ADAM ERLISH – University of New York, Tirana INGRID GJONI – ‘impossible’ KASTRO ZIZO KLEVIS BEGA – Ludmilla story KAC...
Emisione