Kategoria : ZONE E LIRE

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 641

  IVA ALIKO – Kalendari erotik 2019 / Ja dhurata e Ives! GOLD AG -Me aktual se kurre / Kenge per Ushtrine e Kosoves! TIRI – Risjell me muzike ‘Adrianen’ e Mitrush Kutelit! Rikthehet Maria Aleksi ose doktoresha qe kendon! ADRIATIK CAMI – Kick Boks / Neser ndeshje e forte...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 640

  Ana tjeter e protestes! Ad Sybardhi, saksofonisti me i famshem ne Ballkan! Tonin Aliaj ose Ortepedi qe ke enderruar! Kinema / Ne treg “Streha mes reve” nga Robert Budina! ...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 639

  Protesta studentore, a po imiton Edi Rama Ramiz Aline? Dashuria Bilaj, nudo kunder ndotjes se detit! Vullnetari i vitit, c’po ndodh me Donaldin? Teater, rikthimi i Enver Petrovcit! Ervin Gllava: Po ti kush je? Festivali i filmit 48 oresh2018! ...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 638

  Monika Kryemadhi – Mona e Metes apo Mona e LSI? Arian Curi dhe Erald Kapri: Debati – Si tu duk Mona? Sazan Guri – Debati: Unaza e re, kush ka te drejte? Olsi Tatou – Trendi i fundit ne Tirane! Teatri i Kicos – “Jashte deres” te pedonalja!...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 637

  Buqeta zhongleristike/Neser te gjithe ne cirk! Agron Shehaj – Perse i duhej politika Agron Shehajt? Nga ke humbur? Filmi “Dashuria s’mjafton” tani ne kinema! Po ti kush je? Nje sarandiote synon Hollivudin! Frizieri i vipave/ ja kush qethet tek Rizah Bajrami! Teater/ At Sergei te Tubina! Franc...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 636

  ILIR META – Politike / Presidenti sipas Ilir Metes! ARJAN CURI dhe ERALD KAPRI – Debati / Si t’u duk Presidenti? EMMANUELLE FAVIER – Panairi i librit / Kur dashurohen dy burrnesha shqiptare! LORETA BERHAMI – Panairi i Librit / Pegi sjell ne shqip nobelistin Ishiguro! KOSTANDIN PULA –...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 635

  Kastro Zizo, Suela dhe Arjan Çuri – Kastro vdiq! Rrofte Kastro! Anxhela Peristeri – Anxhela me prane Zotit! Sazan Guri dhe Aulon Kalaja – Kufiri detar me Greqine! Balet / Zhizel te Turbina! Ujku i Fierit kunder Ujkut te Cerrikut! ...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 634

  Të ftuar: Lulzim Basha! Zekthi dhe Çurri: Si ta lexojme Lul Bashen? Bujar Alimani: Filmi “Grand Prix” ne Varshave! Nozge dhe Viku: Hip hop strongz ne Zone e Lire! Sotiri: Maratonomaku yne 73 vjecare mbylli dhe Siciline! Strip mbi tub!...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 633

  Të ftuar: SOUF: 80 milion klikime ne Youtube! “Free Style” ritmi qe na ndez, rikthehet banda e Tan Brames! Fiolla Morina: A eshte fustan? A s’eshte fustan? Linda Morina: Nana e hiphopit! Elinara Shehu: Eli Eli? Eli Nara? Apo Elinara? Mentor Haziri: Shtigje lufte apo shtigje tingujsh? Belkanto e...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 632

  Të ftuar: Edi Rama Intervista: “Fake, no fake|” Intervista: “A vejm bast” Fitim Zekthi, Arjan Curri Intervista: “Edi Rama i ekranit” Romir Zalla, Suela Bako Intervista: “Tri grate e Misugit” Intervista: “Grate e Romir Zalles” Sotir Qirjaqi Branimir Agovi, Denis Skura, Renisa Lacka, Solen Alla, Ivana Hoxha,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 630

  Të ftuar: Kastro Zizo, Eneda Tarifa, Robert Berisha Intervista: “Cuna dhe Goca” Gent Zenelaj, Romir Zalla, Driada Dervishi, Monika Lubonja, Sokol Angjeli, Donald Shehu, Alban Musa, Alesia Xhemalaj Intervista: “Te gjithe per dreq” Era Rusi Intervista: “A po te dhemb dashnia Era?” Koloreto Cukali, Issa Joe, Ervin bejleri,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 629

  Të ftuar: Holta Pilz Intervista: “Nje buildere si Holta Pilz” Edmond Tupe, Robert Aliaj Dragot Intervista: “Kujtimet e Karrikes” Alketa Haxhiu, Rose Anne Bisiaux, Remi Allaigre, Claire Jarjat Gezim Kame, Eva Alikaj, Viktor Zhusti Intervista: “Terror” Liridon Rashiti Riad Celufaj, Senad Nikshiqi Intervista: “Riadi, heroi i kuq”...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 628

  Të ftuar: Dren Abazi Intervista: “Mbreti i nates” Kujtim Prodani Intervista: “Toke e xanun” Hervin Culi Intervista: “Culi vs Culi” Xhek & Artur Paskali Intervista: “O si nuk kam nje grusht te forte si Xhek Paskali” Arbri Agalliu, Selami Xhepa, Ledina Mandia “E Ardhmja e arsimit ne Shqiperi” ...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 627

  Të ftuar: Stresi Intervista – “Stresi pas martese” Ana Jennifer, Leo Bellydancer Intervista – “Anna Jennifer” Intervista – “Fashion chef” Henri Cili, Adrian Civici, Isuf Kalo, Belina Budini Alida Duka Intervista – “Vone, shume vone Alida” Sotir Qirjaqi Intervista – “Sikur te vdisje neser” Donald Dervishi, Borsion Spaho...
 • ZONE E LIRE – SUMMER 2018

  ...
 • ZONE E LIRE – BEST OF

  ...
 • ZONE E LIRE – BEST OF

  ...
 • ZONE E LIRE – BEST OF

  ...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 621

  Të ftuar: Bleona Qerreti – Bleona / Jeta, vepra, te rejat e fundit dhe klipi me i ri Intervista – “Ne rrjeten e Bleones” Intervista – “Nen lekuren e Bleones” Rez Veleshenja – Super personazhi / Vani fton Canin, Cani fton Vanin Intervista – “Veleshenja ky super aktor”...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 620

  Të ftuar: Anna Lika – Perse te gjithe e duan Anna Liken? Intervista – “Loja me lajme” Intervista – “Tashme e famshme” Intervista – “Zhyljet” Intervista – “Nuk jam ajo qe mendoni” Intervista – “Online-mania” Intervista – “Sondazh europian per femrat 2018” Intervista – “Tani qe jam pa pune”...
Emisione