Kategoria : Seriale

 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 303

  Në vilë po përgatitën për një festë. Xhanvi dhe tetoja falenderojnë Çulbulin për mbështetjën që i ka dhënë Omkarës. Çfarë plani ka menduar kësaj here Zvetlana? Çulbul i tregon Rudrës vendin sekret të Zvetlanës… Gjatë festës kjo e fundit turpërohet para të gjithëve sepse sdi të këndojë. Kush do...
 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 302

  Anika është nën kërcënimin e Mahit, ajo nuk mund të bëjë asgjë sepse jeta e Somias është në rrezik. Çfarë do të kërkojë kësaj here Kamini nga Mahi? Kamini lajmëron para të gjithëve se martesa nuk do të bëhet. Çfarë vendimi do të marrë Anika?...
 • SULLTANESHA KOSEM – EPISODI 146

  Sulltan Murati vazhdon të ekzekutojë ata që i dalin kunder vendimeve të tij. Pas disa muajsh duket sikur është rikthyer jeta normale brenda në saraje. Sulltan Murati vendos të zgjerojë pushtimin e tij, kësaj here në Bagdat. Kosem vazhdon të jetë sulltanesha më e dashur në popull, por fëmijet...
 • SULLTANESHA KOSEM – EPISODI 145

  Dikush rrëmben Gylbaharin nga burgu. Në saraje kanë ndodhur dy vrasje që do të trondisin të gjithë. Kush qëndron pas këtyre vrasjeve? Cili do të jetë fati i Gylbaharit? Sulltan Murati emëron një kryeminister të ri në vend....
 • XHENET – EPISODI 7

  Nilgyn është e dëshpëruar, ajo kujton djalin e saj që ka vdekur vite më parë. Cila është e vërteta lidhur me Selimin? Xhenet fillon punë në një dyqan peshku. Melisa telefonon Selimin dhe i thotë se nuk mban mend asgjë nga nata e kaluar. Mahir vazhdon t’i shmanget Arzus...
 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 301

  Omkara sheh bojë të kuqe në dorën e Zvetlanës, kjo e bën atë të dyshojë dhe i kërkon Çulbulit t’i gjejë një lopatë. Omkara gjen në oborrin e shtëpisë arkivolin bosh ku është varrosur doktori. Çfarë ka ndodhur me këtë të fundit? Texh shpëton Xhanvin nga një incident…...
 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 300

  Shivai i kërkon Ranvirit të hetojë për Mahin. Këtij të fundit i vënë fajin sikur ka vrarë Kanan. E gjithë familja aktrojnë sikur nuk mund ta besojnë atë që ka bërë Shivai. A do të mundet Mahi të pranojë të vërtetën? Somia telefonon Anikën dhe i thotë që Ranvir...
 • SULLTANESHA KOSEM – EPISODI 144

  Sulltan Murati nxjerr një ferman të ri në lidhje me trashëgimin e fronit. Princ Kasemi është i pari që kundërshton këtë vendim. A do të mundet sulltaneshë Kosem të ndryshojë mëndjen e Muratit? Një urdhër i dytë ka të bëjë me dy vëllezërit e sulltanit. Çfarë do të ndodhë...
 • XHENET – EPISODI 6

  Melisa hyn në sallen e mbledhjes gati për prezantim. Biznesmenet nga Dubai i bëjnë asaj një pyetje dhe ajo heziton me përgjigjen, në atë moment vjen Xhenet duke i lënë të gjithë të mahnitur nga prezantimi i saj. Melisa në gjëndje të dehur i shpreh dashurinë Selimit. Orhan nga...
 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 299

  Zvetlana vret doktorin por ky i fundit ka lënë një pistë për Omkarën. A do të mundet ai të zbulojë për çfarë bëhet fjalë? Zvetlana me një video tregon gjithë të vërtetën e saj sesi e ka ndihmuar doktori të marrë fytyrën e një femre tjetër…...
 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 298

  Shivai dhe Anika kalojnë momente romantikë sëbashku. Somia arrin të marrë fshehurazi telefonin e Kaminit. A do të mund të telefojë kënd ajo? Për çfarë do të bisedojë Shivai me Ranvirin? Nga ana tjetër Anika ka vënë në zbatim gjithë planin e Shivait…...
 • XHENET – EPISODI 5

  Selim paguan qeranë e shtëpisë të Xhenet. A do ta lejojë ajo këtë gjë? Arzu vazhdon të jetë e tronditur. Mukades shkon në kompani dhe zbulon që Xhenet nuk punon më aty. A do të arrijë Selim t’i mbushë mëndjen Xhenetit të kthehet në punë? Arzu përballet me Mukades...
 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 297

  Gori vendos t’i tregojë Omkarës të vërtetën dhe shkon në dhomen e tij por Omkara nuk ndodhet aty. Ajo del nga dhoma dhe përballet me Xhanvin. A do të mund Gori t’i tregojë asaj të vërtetën? Zvetlana është nisur për tek doktori. Ndërkohë Omkara dhe Çulbul po e ndjekin...
 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 296

  Kamini i bertet Somias pasi ajo refuzon të ushqehet. Në vilë vjen një koreograf për t’i mësuar familjes të kërcejnë për ditën e dasmës. Ndërkohë Shivai mbledh familjen dhe ju tregon për planin e tij të ri. Nga ana tjetër dhe Kamini bën planë me Ranvirin duke i thënë...
 • SULLTANESHA KOSEM – EPISODI 143

  Sulltan Murati pagëzon djalin e tij trashëgimtar nga sulltaneshë Faria. Si po shkon marrëdhënia mes tyre? Princ Ibrahimi nuk ka më asnjë respekt për vëllain e tij sulltan. Gylbahari e burgosur i rrëfen Sulltan Muratit diçka. Një ekzekutim do të ndodhë…...
 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 294

  Shivai detyron Pinkin të telefonojë Kaminin. Çfarë ka në plan ai kësaj here? Familja Oberoi  vë në provë Mahin duke i thënë të hapë gjithë kasafortat e shtëpisë. Si do të veprojë ai që të shpëtojë nga kjo situatë? Ndërkohë Kamini vazhdon ta nxisë atë për ta vazhduar këtë...
 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 295

  Omkara dhe Çulbul ndodhën në shtëpinë e doktorit dhe rrethohen nga gjarpërinjtë. A do të mund të dalin dot nga aty? Zvetlana fillon të sillet çuditshëm duke kënduar e kërcyer nëpër shtëpi. Ajo merr një telefonatë nga doktori. Çfarë ka për t’i thënë ai? Çulbul vendos mos të aktrojë...
 • XHENET – EPISODI 4

  Selim shpëton Xhenetin nga një aksident. Ndërkohë Arzu vazhdon të jetë e tronditur. Çfarë sekreti ruajnë prindërit e Selimit mbi të kaluarën e tij? Arzu gjatë një dreke me Melisën i thotë se tashmë ajo nuk duhet të shqetësohet për Xhenetin sepse e pushoi nga puna. Orhan bisedon me...
 • BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 293

  Zvetlana kërcenon Çulbulin me një video ku tregon paktin mes tyre në fillim. Çfarë do të kërkojë ajo në këmbim? Tetoja vazhdon të luajë me nervat e Zvetlanës. Ndërkohë Omkara dhe Çulbul shkojnë në shtëpinë e doktorit. A do të munden të zbulojnë gjë ata?...
 • XHENET – EPISODI 3

  Xhenet është e zëmëruar dhe e zhgënjyer për shkak se blerësit e poshtëruan atë. Selim e bën atë të ndihet më mirë. Mukades djeg foton e Arzusë por flakët pushtojnë gjithë shtëpinë. Selim arrin ta shpëtojë atë. Ndërkohë ky i fundit ka një vizion të shkurtër të së kaluarës...
1 2 3 140
Emisione