Kategoria : Dashuri Bardh e zi

 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 85

  Ferhat dhe Asllë i japin lamtumirën njëri-tjetrit. Gylsym i drejton armen Xhunejtit. A do të mundet të kapet ai kësaj here? Ferhat bisedon me Namikun mbi te shkuarën dhe e pyet nëse e ka gënjyer ndonjeherë. Asllë dhe Xhulide shpërngulën në shtëpinë e re. Kjo e fundit përfiton nga...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 84

  Jusuf përkeqësohet dhe fillon të flasë përçart duke përmendur vrasjen e Nexhdetit. A do ta kuptojë Ferhat se kush është ai në të vërtetë? Xhunejt i bën një dhuratë Xhulides. Ferhat i dhuron Asllës lule. A do ta falë dot ajo? Në momentin që Dilzis po përcjell Hulian, ai...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 83

  Marrëdhënia mes Ferhat dhe Asllë tashmë është lëkundur. Kjo e fundit dëshiron të largohet nga shtëpia duke gjetur një shtëpi me qera ku mund të jetojë. Namik njofton Dilziz që Hulia është pushuar nga puna dhe duhet të jetë ai që duhet t’ia komunikojë këtë gjë. Gylsym dhe Abidin...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 82

  Ferhat shkon të takojë Jusuf. Ky i fundit qëllohet duke u plagosur rëndë. Nga ana tjetër Namik mëson se në vendtakim ka ikur Ferhat dhe jo Jigit. Vildan ndodhet në spital tashmë jashtë rrezikut për jetën. Asllë mjekon Jusufin. A do të shpëtojë dot ai? Jeter pyet Namikun nëse...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 81

  Ferhat arrin të shpëtojë Jigin nga duart e djalit që ai kishte rrëmbyer. Nga ana tjetër Gylsym është e merakosur sepse nuk din asgjë për Abidinin. Xhunejt shkon tek Vildan në gjëndje të dehur dhe e kercenon atë duke i kërkuar para. Kjo e fundit në gjëndje të rëndë...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 80

  Ferhat dhe Asllë shkojnë në barin që Xhulide frekuenton për të pyetur rreth shoqërisë së saj. Ndërkohë të dy përfitojnë nga rasti për të kërcyer me njëri-tjetrin. Një zënkë mes Xhulides dhe Idilit do të sjellë vdekjën e kësaj të fundit. Kush do të jetë dëshmitar i kësaj ngjarjeje?...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 79

  Asllë gjen në dhomen e saj disa foto të Xhulides dhe Namikut duke u puthur. Kush i ka lënë ato aty? Xhulide vazhdon t’i ushqejë shpresa Vildanit për Ferhatin. Namik mëson se Jigit po heton rreth vdekjës së babait të tij. Asllë dhe Ferhat shkojnë të vizitojnë Sunën dhe...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 78

  Jigit po heton rreth çeshtjes së vdekjes së babait të tij. A do të mund të zbulojë gjë ai? Abidin dhe Gylsym bëjnë plane rreth së ardhmes së tyre sëbashku. Ndërkohë Ferhat i tregon Asllës rreth fëmijërisë së tij. Vildan ikën nga shtëpia bashkë me Ozgën. A do të...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 77

  Ferhat përfshihet në një ngatërresë për shkak të Xhulides. Ndërkohë kjo e fundit vazhdon me intrigat e saj duke i mbushur kokën Vildanit kundër Asllës. Ferhat merr rezultatin e analizës së ADN-së ku thuhet se Ozge është vajza e tij. Tashmë ai sdi çtë bëjë dhe kërkon të takojë...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 76

  Xhunejt merr guximin të vijë në vilë. Ferhat është i terbuar ndërsa Xhulide tregon para të gjithëve se Ferhat është në të vërtetë babai i Ozges. Çfarë reagimi do të bëjnë Ferhat dhe Vildan pas kësaj të vërtete tronditëse? Ferhat kërcënon Xhuliden duke i thënë se do ta pësoje...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 75

  Asllë pyet Ferhatin rreth lidhjes së tij me Vildanin. Cila do të jetë përgjigja e tij? Gylsym dhe Abidin nuk mund ta fshehin më dashurinë që kanë për njëri-tjetrin. Ferhat mëson nga Jeter mbi vdekjen e Azadit. Ndërkohë Jigit mëson disa detajë shokuese rreth vdekjës së babait të tij....
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 74

  Tashmë marrëdhënia mes Asllës dhe Ferhatit ka ndryshuar për mirë, të dy kalojnë momente të bukura sëbashku. Vildan i rrefen Xhulides dashurinë e saj ndaj Ferhatit. Si do ta përdorë Xhulide këtë lajm? Xhunejt kërcenon Handanin. Cili është sekreti që i bashkon ata të dy? Jeter mëson mbi vdekjen...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 73

  Ferhat është i dëshpëruar për shkak të gjëndjes së vëllait të tij. Një telefonatë nga Suna e bën atë dhe Asllën të kuptojnë që ai është mirë dhe se gjithçka ka qënë plan i policisë për të kapur pjesën tjetër të mafias. Çfarë vendimi ka marrë policia në lidhje...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 72

  Handan mëson rreth lidhjes mes Jeterit dhe Azadit. Ferhat dhe Asllë darkojnë sëbashku. Si do të shkojë marrëdhënia mes tyre? Ndërkohë Xhunejt takohet me Idilin për të marrë informacione të tjera rreth Namikut. Çfarë do të zbulojë ai? Namik mbërrin në shtëpi në gjëndje të dehur dhe Zhulide përfiton...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 71

  Zhulide përfiton nga rasti për t’i qëndruar pranë Asllës dhe për të bërë si e mirë. Idil kërkon të takohet me Xhunejtin për t’i treguar rreth ngjarjeve të fundit përsa i përket Namikut. Ferhat i tregon Jigitit se do të bëhet baba. Ky i fundit lumturohet dhe i jep...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 70

  Jigit plagos Ferhatin në këmbë për mos ta lejuar të ikë në takim. Ndërkohë Asllë telefonon Jigitin dhe ai i tregon vendndodhjen e tyre. Ajo i tregon Ferhatit se ska abortuar. Si do të jetë reagimi i tij? Namik mëson se operacioni ka dështuar dhe Ferhat ska shkuar në...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 69

  Ferhat mbërrin në takimin e rëndësishëm bashkë me Namikun. Nga ana tjetër Jigit po përgjon gjithë bisedën dhe shokohet kur sheh vëllain e tij në atë mbledhje. Asllë shkon të bëjë ekon e fëmijës, ajo degjon për herë të parë rrahjet e zemrës së foshnjës së saj. Ferhat dhe...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 68

  Xhunejt arrin të futet në zyren e Namikut. Idil e ndihmon atë për të marrë informacionin që i duhet. Zhulide i tregon Asllës letrat e nënës të cilat jamë kthyer mbrapsht nga Xhem. Azad bëhet gati për të vrarë Xhunejtin. Çfarë do ta bëjë atë të ndryshojë mendim? Asllë...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 67

  Asllë del nga spitali dhe takon Ferhatin. Ajo i thotë se tashmë ka mbaruar gjithçka dhe se ai ka arritur tepër vonë. Por a e ka abortuar më të vërtet ajo fëmijën? Mbesa e Asllës, Zhulide ka ardhur me një qëllim të vetëm, hakmarrjen ndaj nënës së saj. Namik...
 • DASHURI BARDH E ZI – EPISODI 66

  Gjatë darkës me Abidinin dhe Dilziz, Ferhat nxehet dhe thotë që ai kurrë nuk do të bëhet një baba i mirë. Çfarë do kërkojë këtë herë Xhunejt nga Gylsym? Të gjithë mblidhën për ditëlindjen e Ozgyrit. Ndërkohë Ferhat e merr atë për ta zgjedhur vetë dhuratën e tij. Në...
1 2 3 5
Emisione