Kategoria : Qyteti i humbur

 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 17

  Ismail, Zejnep dhe gjithë pjesëtaret e familjes braktisin dasmën dhe të gjithë bashkë festojnë diku tjetër martesën. Merjem më në fund pranon Zejnepin si nusen e djalit të saj. Cila është arsyeja e debatit mes trajnerit dhe Irfanit? Çfarë do të kërkojë Sadik nga Et’hem?...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 16

  Zejnep e inatosur i përplas në fytyrë nënës së saj një të vërtetë të hidhur. Në televizor transmetohet ndeshja e parë e Irfanit. Ai përcjell një mesazh të bukur para kamerave për Ajselin. A do të mund të rregullohet marrëdhënia e tyre pas kësaj? Ismail dhe Zejnep po martohen....
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 15

  Çfarë do të ndodhë me Sadik? Cili është qëllimi i vërtetë i Et’hem? Ajsel gjen një njoftim në derën e shtëpisë së saj. Për çfarë bëhet fjalë? Ismail dhe Zejnep kthehen në shtëpi. A do të mundet ta pranojë kësaj here Merjem atë? Irfan vazhdon të përndjekë Ajselin…...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 14

  Kadir bisedon me babain e Zehres dhe e qetëson atë duke i thënë se ai e sheh atë vetëm si një motër dhe asgjë më shumë. Si do ta presë Zehra këtë gjë? Irfan është i dëshpëruar, ai kërkon ndihmen e shoqës së Ajselit për t’i pajtuar ata. Zejnep...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 13

  Njerëzit e Et’hem vihen pas Irfanit. A do të mundet ky i fundit t’u shpëtojë nga duart atyre? Zejnep do të debatojë me familjen e saj për shkak të Ismailit. Çfarë do të bëjë Irfan në mënyrë që Ajsel ta falë atë? Zehra është e trishtuar nga fjalët e...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 12

  Irfan lumturon të gjithë familjen duke ju sjellë dhurata. Zejnep shkon të flasë me Merjemin. A do të mundet ta pranojë kjo e fundit Zejnepin si nusen e djalit të saj? Për ku janë nisur Kadir dhe Zehra? Irfan shkon të fëstojë me Ajselin. Por si do të shkojë...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 11

  Zejnep sëbashku me Ismailin shkojnë në shtëpinë e Merjem. Si do ta presë kjo e fundit nusen e djalit të saj? Irfan më në fund firmos kontratën, ai tashmë është zyrtarish pjesë e skuadrës. Sadik sa vjen dhe futet edhe më shumë në telashe. Irfan feston me Ajselin firmosjen...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 10

  Irfan më në fund pranohet nga trajneri që të hyjë në skuadër, i lumtur takohet me Ajselin. Kjo e fundit i tregon atij një pjesë të së shkuarës së saj. Tashmë marrëdhënia e tyre sa vjen dhe bëhet më e afert. Irfan dhe Kadir bëjnë një plan që të...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 9

  Kush do ja mbushë mëndjen Merjemit që të lejojë Ismailin të futet në sallën e operacionit për transplantin. Trajneri lejon Irfanin të luajë në ndeshje. Një debat i fortë ndodh mes Et’hem dhe Ajsel. Cila është arsyeja? Si do të shkojë operacioni i Ismailit?...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 8

  Ajsel merr vesh lajmin që xhaxhai i saj ka ndërruar jetë. Pse ajo sdo të shkojë në varrimin e tij? Seher shkon në një festë që organizon universiteti në të cilin studion. Irfan përsëri i vjen në ndihmë Ajselit e cila është në gjëndje të dehur. Çfarë do të...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 7

  A do ta pranojë dot trajneri Irfanin në skuadrën e tij? Një nga koleget e punës së Kadirit e fton këtë të fundit për të dalë. Zehra nga ana tjetër bëhet xheloze. Për çfarë do të flasë e fejuara e Ismailit me Kadirin? Si do t’i shkojë Seherit dita...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 6

  Kadir nga gjëndja e rënduar ekonomike është i detyruar të shesë kamionçinën, të vetmin kujtim që kishin nga babai. Irfan gjen një punë të re. Për çfarë bëhet fjalë? Kadir dhe Zehra sa vijnë dhe bëhen më të afert me njëri-tjetrin. Kush është gruaja që Ajsel shkon të takojë?...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 5

  Irfan i inatosur dëmton makinën e Et’hem. Cili do të jetë veprimi që do të ndërmarrë ky i fundit kundër tij? Çfarë reagimi do të bëjë Kadir kur të zbulojë që vëllai i tij ka dështuar përsëri në porosinë që ai i kishte ngarkuar? Kadir njeh të dashurën e...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 4

  Ismaili largohet nga shtëpia. Kush është e dashura e tij? Pse e mban atë të fshehur nga familja? Ajsel i shmanget telefonatave të Et’hem deri në momentin që ai të firmosë kontratën e Irfanit. Kadir mëson që Merjem punon fshehurazi djemve të saj. A do të mundet Irfan të...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 3

  Irfan përfshihet në një sherr me Et’hem, duke i shtuar familjes së tij një problem më shumë. Ajsel e revoltuar shkon të takojë Et’hem. Për çfarë do të flasin ata? A do të mund ta firmosë ky i fund kontratën e Irfan? Kadir i jep një detyrë të re...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 2

  Irfan vjedh një këmishë në punën e të vëllait për të shkuar në një intervistë punë që Ajsel i ka siguruar atij. Si do t’i shkojë atij kjo intervistë? Çfarë reagimi do të bëjë Kadir kur të marrë vesh mbi vjedhjën që i vëllai ka kryer? Merjem e zënë...
 • QYTETI I HUMBUR – EPISODI 1

  Në një lagje të varfër të Stambollit, banorët e një pallati 6 katësh po përpiqen të kapin ritmin e jetës urbane. Ata duhet të heqin dorë nga ëndrrat dhe shpresat, vetëm që të mbijetojnë në një metropol të madh. Tragjedi njerëzore të shkaktuara nga varfëria dhe diskriminimi, papunësia apo...
 • “Qyteti i humbur”, së shpejti në Tv Klan

  Në një lagje të varfër të Stambollit, banorët e një pallati 6 katësh po përpiqen të kapin ritmin e jetës urbane. Ata duhet të heqin dorë nga ëndrrat dhe shpresat, vetëm që të mbijetojnë në një metropol të madh. Tragjedi njerëzore të shkaktuara nga varfëria dhe diskriminimi, papunësia apo...
Emisione