Kategoria : Xhenet

 • XHENET – EPISODI 24

  Arzu i tregon Semes arsyen e vërtetë që e çoi Melisën të kryente atë veprim. Plani i Arzusë për të çuar Xhenetin prapa hekurave filloi të zbatohej. Kjo e fundit firmos ca dokumenta që nuk duhej. Çfarë do të kërkojë Selim nga Omer dhe Beste? Arzu i jep Xhenetit...
 • XHENET – EPISODI 23

  Xhenet dyshon që ka qënë Nilgyn ajo që e ka rrëmbyer atë. Ndërkohë të gjithë janë të dëshpëruar nga gjëndja e Melisës. Por çfarë po fsheh kjo e fundit? Orhan i inatosur fajëson Selimin për gjëndjen e mbesës së tij. Xhengiz kupton se fotoja e Aliut mungon dhe ka...
 • XHENET – EPISODI 22

  Si do të shkojë darka mes Xhenetit dhe prinderve të Selimit? Sema përballet përsëri me Arzun duke i thënë se shumë shpejt do të zbulojë sekretin e saj. Xhenet rastësisht gjendet tek dhoma e Aliut, aty sheh foton e këtij të fundit. Çfarë reagimi do të bëjë Nilgyn kur...
 • XHENET – EPISODI 20

  Xhengiz i rrefen Arzusë sekretin më të madh të jetës së tij. Xhenet arrin të arratiset. Arzu dhe Xhengiz arrijnë ta gjejnë atë dhe e çojnë në shtëpi. Suna zbulon se Nilgyn ishte ajo që rrembeu Xhenetin. Riza dhe Orhan flasin rreth ndjenjave që ky i fundit ka për...
 • XHENET – EPISODI 19

  Të gjithë shqetësohen për Xhenet dhe vihen në kërkim të saj. Ndërkohë Nilgyn urdhëron vrasjen e saj. Xhenet arrin të telefonojë Selimin dhe i thotë se e kanë rrëmbyer. Arzu shoqërohet për në polici si e dyshuar për rrembimin e Xhenet. A do të mund Xhengiz të kuptojë që...
 • XHENET – EPISODI 18

  Orhan i tregon Melisës se Selim dashuron Xhenetin. Për çfarë do të flasë Selim me babain e tij? Xhenet është e shkatërruar pas lajmit që Ali ka ndërruar jetë. Melisa me lot në sy i kërkon Orhanit të mos heqë dorë për të fituar dashurinë e Xhenetit. Çfarë do...
 • XHENET – EPISODI 17

  Xhenet vjen në shtëpi e lënduar nga fjalët e Arzusë dhe Selimit. Ky i fundit i dërgon një mesazh duke i kërkuar falje. Arzu është e shqetësuar sepse Mahir nuk po duket asgjëkundi. Çfarë plani po kurdis Nilgyn? Arzu prezanton Xhenetin me drejtorin e një prej kantiereve të ndërtimit....
 • XHENET – EPISODI 16

  Melisa ndihmon Xhenetin të zgjedhë veshjen për ditëlindjen e Orhanit. Çfarë do të thhet në përballjen mes Semes dhe Arzusë? Selim prezanton Xhenetin me prinderit e tij. Çfarë do t’i thotë Nilgyn asaj? Orhan pranon para nësës së tij dhe Arzusë që pëlqen Xhenetin. Kjo e fundit largohet nga...
 • XHENET – EPISODI 15

  Sema zbulon para familjes emrin e vërtetë të Arzus. A do ta besojë kush atë? Xhenet rikthehet në punë. Si do ta presë Selimi këtë fakt? Ndërkohë Orhan përballet me Arzunë dhe thotë që nuk do ta lejojë që Xhenet të ikë nga kompania. Selim dhe Orhan tashmë janë...
 • XHENET – EPISODI 14

  Selim pyet Xhengizin rreth nënës së Xhenetit. Çfarë përgjigjeje do t’i japë ai? Ndërkohë Melisa mundohet të bëjë xheloz Selimin duke i treguar që Orhan është tek shtëpia e saj. Çfarë do të bëjë Selim kur ta marrë vesh? Arzu shkon tek shtëpia e Mukades. Çfarë kërkon ajo kësaj...
 • XHENET – EPISODI 13

  Selim ka një lajm të mirë për Xhenet, ai i jep një adresë që të shkojë të takojë nënën e saj. Kë do të takojë Xhenet në të vërtetë? Nilgyn i tregon Xhengizit se Xhenet është shoqja e fëmijërisë së Selimit kur ata ishin në jetimore. Mukades zgjohet, ajo...
 • XHENET – EPISODI 12

  Sema ka nisur kërkimet rreth të kaluarës së Arzu. A do të mund të zbulojë gjë ajo? Gjithashtu dhe Selim me Xhenet janë në kërkim të nënës së kësaj të fundit. Orhan ka një plan të ri për t’u afruar me Xhenet dhe për këtë do ta ndihmojë Melisa....
 • XHENET – EPISODI 11

  Arzu hyn fshehurazi në shtëpinë e Xhenetit për të kërkuar karficën por përballet me Sunën. Nga ana tjetër Selim po vazhdon të hetojë për atë karficë. A do të mund të gjejë gjë ai? Orhan kurdis një plan për tu afruar me Xhenet dhe Melisa do ta ndihmojë atë....
 • XHENET – EPISODI 10

  Selim paralajmëron Orhanin t’i qëndrojë larg Xhenetit. Mukades ndodhet në gjëndje të rëndë dhe Xhenet është e dëshpëruar. Selim vazhdon t’i qëndrojë pranë asaj në çdo moment. Çfarë premtimi do t’i bëjë ky i fundit Xhenetit? Arzu është e tronditur sepse Xhenet mund ta identifikojë atë me atë të...
 • XHENET – EPISODI 9

  Selim nuk dorëzohet, ai shkon përsëri tek Xhenet dhe ofron ndihmen e tij në dyqanin e peshkut. Mahir i kërkon falje Arzusë. Selim i shpreh ndjenjat Xhenetit, por kjo e fundit i thotë se nuk e beson atë. Çfarë do të bëjë Selim që të ndryshojë mendimin e saj?...
 • XHENET – EPISODI 8

  Mukades është në gjëndje të rëndë shendetësore, ajo duhet të operohet mënjëherë. Selim shkon të takojë Xhenetin dhe e pyet për arsyen që ska vajtur në punë. A do të mund t’i tregojë ajo gjithë fjalët e Arzusë? Ndërkohë Selim kujton fragmente të shkurtra nga e kaluara. Çfarë po...
 • XHENET – EPISODI 7

  Nilgyn është e dëshpëruar, ajo kujton djalin e saj që ka vdekur vite më parë. Cila është e vërteta lidhur me Selimin? Xhenet fillon punë në një dyqan peshku. Melisa telefonon Selimin dhe i thotë se nuk mban mend asgjë nga nata e kaluar. Mahir vazhdon t’i shmanget Arzus...
 • XHENET – EPISODI 6

  Melisa hyn në sallen e mbledhjes gati për prezantim. Biznesmenet nga Dubai i bëjnë asaj një pyetje dhe ajo heziton me përgjigjen, në atë moment vjen Xhenet duke i lënë të gjithë të mahnitur nga prezantimi i saj. Melisa në gjëndje të dehur i shpreh dashurinë Selimit. Orhan nga...
 • XHENET – EPISODI 5

  Selim paguan qeranë e shtëpisë të Xhenet. A do ta lejojë ajo këtë gjë? Arzu vazhdon të jetë e tronditur. Mukades shkon në kompani dhe zbulon që Xhenet nuk punon më aty. A do të arrijë Selim t’i mbushë mëndjen Xhenetit të kthehet në punë? Arzu përballet me Mukades...
 • XHENET – EPISODI 4

  Selim shpëton Xhenetin nga një aksident. Ndërkohë Arzu vazhdon të jetë e tronditur. Çfarë sekreti ruajnë prindërit e Selimit mbi të kaluarën e tij? Arzu gjatë një dreke me Melisën i thotë se tashmë ajo nuk duhet të shqetësohet për Xhenetin sepse e pushoi nga puna. Orhan bisedon me...
Emisione