Young Zerka dhe Adi Krasta pasi dëgjuan performancat e konkurrentëve në “Kategorinë Mix” në fazën e vilave të jurisë kanë vendosur se cili prej tyre do kualifikohet në netët Live.

Vetëm 5 nga 10 konkurrentët e kësaj faze do prekin magjinë e skenës të premten që vjen. Ata janë: Franku, Borana, Alba, Jetmiri dhe Ingridi.

Ndërkohë, në kategorinë e vajzave në netët Live janë kualifikuar Kejsi, Wendy, Kleansa, Anisa dhe Luna./tvklan.al