Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Horoskopi

Horoskopi 15 Korrik 2024

Horoskopi 15 Korrik 2024

Dashi Ndikimi pozitiv i Venusit do t’ju ndihmojë të gjeni ekuilibrin dhe të përmirësoni komunikimin me partnerin. Kjo do t’ju lejojë të bëni zgjedhje me fat dhe të merrni përsipër përgjegjësi të reja që më parë dukeshin të pamendueshme. Në planin e punës, e hëna duket e favorshme. Fitimet e mira që vijnë së shpejti...

5 orë
Horoskopi 14 Korrik 2024

Horoskopi 14 Korrik 2024

Dashi Jupiteri do mundohet ta mbrojë jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite, por kjo do jetë mjaft e vështirë. Kokëfortësia dhe padurimi juaj do jenë pikat më te dobëta të cilat mund të shkatërrojnë gjithçka. Beqarët do e pëlqejnë jashtë mase një person që do takojnë, por ai do tregohet indiferent. Mos u dorëzoni...

Korrik 14, 2024
Horoskopi 13 Korrik 2024

Horoskopi 13 Korrik 2024

Dashi- Jeni të lodhur dhe të shpërqëndruar dhe për këtë arsye nuk do të jeni në ritmin e duhur në vendin e punës. Fokusoheni vetëm në çështjet më urgjente. Demi- Duhet të shikoni me më shumë kujdes disa çështje që i keni lënë pezull prej kohësh, sidomos nëse keni marrë përsipër përgjegjësi të reja. Nuk...

Korrik 13, 2024
Horoskopi 12 Korrik 2024

Horoskopi 12 Korrik 2024

Dashi-Rreshtim mjaft inkurajues i tranziteve planetare me një yll kujdestar si Marsi që ndodhet tani në një kënd mesatarisht pozitiv te Demi, veçanërisht nëse keni lindur në Mars. Ndërkohë sot Afërdita dhe Hëna mbështesin të lindurit në Prill me entuziazëm dhe bujari. Në plan të parë ndikohen pozitivisht miqësitë. Demi-Planetët tuaj dashamirës sot janë Dielli...

Korrik 12, 2024
Horoskopi 11 Korrik 2024

Horoskopi 11 Korrik 2024

Dashi-Planeti juaj kujdestar, Marsi, kthehet për t’ju buzëqeshur sot. Ai do t’ju rigjallërojë në fillim të Korrikut. Në familje, rregulloni marrëdhëniet që dukeshin të lëkundura ditët e fundit. Gëzoni formë të shkëlqyer dhe një gjendjeje mirëqenie psikofizike që do t’ju shoqërojë për disa ditë. Marsi jep ndikime pozitive edhe në punë sot. Demi-Hapet një ditë...

Korrik 11, 2024
Horoskopi 10 Korrik 2024

Horoskopi 10 Korrik 2024

Dashi-Po sikur të jeni protagonist sot? Yjet ju falin energji dhe jeni gati të ndiheni vërtet të inkurajuar për të kthyer vëmendjen mbi veten këtë javë që vjen. Edhe ata që kanë një karakter të turpshëm dhe të pasigurt, më në fund mund të guxojnë pak më shumë. Në Zodiak për ju po ndodh një...

Korrik 10, 2024
Horoskopi 9 Korrik 2024

Horoskopi 9 Korrik 2024

Dashi-Jupiteri në shenjën tuaj ju bën optimistë dhe të sigurt për të ardhmen. Ju mund të takoni dikë të veçantë që do të bëjë që zemra juaj të rrahë shumë fort. Nëse jeni çift, me partnerin/en do të përjetoni momente bashkëpunimi dhe pasioni të madh. Demi-Merrni sot energjitë që ju fal ekipi Uran-Mars, të dy...

Korrik 9, 2024
Horoskopi 8 Korrik 2024

Horoskopi 8 Korrik 2024

Dashi-Sot qielli hapet triumfal për ju me planetë që janë të vendosur në favorin tuaj të plotë. Në veçanti, Jupiteri në shenjën tuaj dhe Venusi që pushton miqtë tuaj, Binjakët. Do të jeni në gjendje të shkëlqeni me sharmin tuaj të vërtetë mbretëror, me Venusin që do t’ju garantojë një formë të përsosur psikofizike. Demi-Një...

Korrik 8, 2024
Horoskopi, 7 Korrik 2024

Horoskopi, 7 Korrik 2024

Dashi E diela premton të jetë premtuese me disa shpërqendrime të vogla që mund të prishin humorin. Fillimi i ditës do të jetë veçanërisht i favorshëm, madje edhe nëse intensiteti bie, atmosfera do të mbetet pozitive. Hëna do ju ndihmojë të kapërceni pengesat që mund të dalin në jetën tuaj në çift. Për beqarët ka...

Korrik 7, 2024
Horoskopi 6 Korrik 2024

Horoskopi 6 Korrik 2024

Dashi-Me Jupiterin dhe Uranin në shenjën tuaj, jeni plot energji dhe dëshirë për të jetuar eksperienca të reja. Nëse jeni beqarë, mund të takoni dikë që ju duket simpatik dhe origjinal. Nëse jeni në një lidhje, mund të ndjeni nevojën për të rinovuar lidhjen tuaj me disa surpriza ose udhëtime. Demi-Ata që ndodhen përreth jush...

Korrik 6, 2024