Lufta e nuseve

Reality show

Tre vajza ne prag martese konkurojne per dasmen me te bukur! Fituesen e percaktojne vete ato duke marre pjese, komentuar dhe votuar dasmat e njera –tjetres.  Histori dashurie,  momentet prekese te dites me te bukur te jetes se nje vajze,  komente pikante, grinde, emocion… Te gjitha keto ndjenja do te perjetohen ne secilin nga episodet e Lufta e Nuseve! Fituesja e percaktuar nga vete konkurentet fiton nje udhetim turistik ne resorted me te bukura te Antalyas.

Per here te pare ne televizionet shqiptare vijne dasmat reale, ceremonite, gezimi, atmosfera, vecantite sipas traditave te zonave….

Ne finale vajzat presin me ankth ardhjen e limuzines me dhendrin fitues…..

Cili nga dhenderit do te zbrese?….

  • Së shpejti