Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Stop

Stop – Emisioni 13 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 13 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Kur të qeshurat nuk përmbahen në studio, humor e batuta Përgjatë gjithë sezonit të transmetimit të emisionit “Stop”,nuk kanë munguar momente të shpërthimit të humorit në studio, për cështje të trajtuara në program.Disa prej këtyre momenteve janë, kur diskutohej për një deputete...

Qershor 13, 2024
Stop – Emisioni 12 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 12 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Prag kampionati, si po e presin shqiptarët e për kë bëjnë tifo? Kampionati Europian i futbollit nis pas vetëm dy ditësh dhe do të transmetohet ekskluzivisht në ekranin e TV Klan.Në këtë kampionat ka mundur të kualifikohet edhe kombtarja kuq e zi,...

Qershor 12, 2024
Stop – Emisioni 11 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 11 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Shihni sesi valltarët kinezë “shkrihen” me vallet shqiptare Një trupë kineze valltaresh kanë realizuar një video të vitit 1975, duke kërcyer “Festë të madhe ka sot Shqipëria”. Video, që sot tingëllon, sa absurde, aq edhe qesharake, i përket kohës së vëllazërisë së...

Qershor 11, 2024
Stop – Emisioni 10 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 10 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Një video tregon një elefant, që ngre makinat e parkuara në anë të rrugës. Elefanit i ngjan më shumë një makinerie, apo karroatreci, që ndëshkon shkelësit e ligjit, që kanë zënë rrugën, duke parkuar keq.

Qershor 10, 2024
Stop – Emisioni 6 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 6 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Indiania i këndon dashurisë me shqiptarin e Shqipërinë Në rrjet po qarkullon një video, si një mënyrë origjinale, për t’u dobësuar, duke prerë karbohidratet. Një qytetar shfaqet duke ngrënë makarona e duke i prerë ato më gërshërë, para se t’i fusë në...

Qershor 6, 2024
Stop – Emisioni 5 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 5 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Le të nisë stina e dasmave, aheng e para, çfarë pëlqehet nga dasmat Jemi në prag të nisjes së stinës së dasmave dhe ne kemi pyetur qytetarët, a i pëlqejnë këto lloj celebrimesh. Nuk mungojnë batuata plot humor për muzikën e dasmave...

Qershor 5, 2024
Stop – Emisioni 4 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 4 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Shikoni, se çfarë bën gruaja kur përton të lajë enët! Një qen i bie borisë së makinës, për të alarmuar të zotin, që e ka harruar në makinë.Qeni nuk ndalet, derisa i zoti shkon dhe e merr nga automjeti. Një grua ka...

Qershor 4, 2024
Stop – Emisioni 31 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 31 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Plasi vapa, turisti shëtit nudo në rrugët e Durrësit Kur sezoni i verës thuajse ka nisur e pritet ngritje e temperaturave, një turist nuk ka duruar dot më. Ai është zhveshur krejtësisht dhe është filmuar duke shëtitur nudo nëpër rrugët e qytetit...

Maj 31, 2024
Stop – Emisioni 30 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 30 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. ”Asi këngë asi valle vetëm punë”, orari i ri i adminstratës Ministrja Adea Pirdeni ka shpallur orarin e ri të administratës, që do të jetë 9-3.30. Vec kësaj sipas, Pirdenit, administrata do të ketë fleksibilitet në orar, që do të thotë, se...

Maj 30, 2024
Shitja e Play Station, subjektet fshehin çmimin real dhe shmangin ligjin

Shitja e Play Station, subjektet fshehin çmimin real dhe shmangin ligjin

Shpëtim Dulaj, përfaqësuesi i “Albagame” në Shqipëri, denoncon në “Stop” në Tv Klan një fenomen që ka filluar të lulëzojë në vend në vitin 2023 me shitjen e Play Station 5. Ai shpjegon se subjekte të veçanta e deklarojnë më të ulët çmimin real të blerjes së PS5 duke shmangur ligjin përmes çmimit të referencës...

Maj 29, 2024