Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek

Uniko

Uniko – Pas britmave të Donjetës, pafajësisë së Naserit dhe intrigave të kryeplakut (Pjesa e dytë) – 8 Prill 2024

Uniko – Pas britmave të Donjetës, pafajësisë së Naserit dhe intrigave të kryeplakut (Pjesa e dytë) – 8 Prill 2024

Prill 8, 2024
Uniko – Pas britmave të Donjetës (Pjesa e parë) – 1 Prill 2024

Uniko – Pas britmave të Donjetës (Pjesa e parë) – 1 Prill 2024

Prill 1, 2024
Uniko – Në burg për 50 litra naftë, si abuzoi drejtoria e burgjeve me policin…

Uniko – Në burg për 50 litra naftë, si abuzoi drejtoria e burgjeve me policin…

Mars 25, 2024
Uniko – Çfarë fshihet tjetër në vrasjen mafioze të Gentian Bejtjes?

Uniko – Çfarë fshihet tjetër në vrasjen mafioze të Gentian Bejtjes?

Mars 25, 2024
Uniko – Rrëfimi brenda burgut 313: Vëllai vdiq në duart e mia, nuk e ndihmuan

Uniko – Rrëfimi brenda burgut 313: Vëllai vdiq në duart e mia, nuk e ndihmuan

Mars 18, 2024
Uniko –  Eleminimi mafioz i Gentian Bejtjes dhe 2 pistat e policisë: “Nikla” – “Martinaj”

Uniko –  Eleminimi mafioz i Gentian Bejtjes dhe 2 pistat e policisë: “Nikla” – “Martinaj”

Një pasdite e qetë e fundjavës së 15 Marsit në Larushk. Gentjan Bejtja i shpenguar në veprime duke mos iu ruajtur asgjëje po ujiste në serën pranë banesës së tij. Një land Rover që udhëtonte në aksin kombëtar Fushë Krujë – Kamëz futet në rrugën dytësore të banesës private dhe brenda pak sekondash qëllohet me...

Mars 18, 2024
Uniko – Brenda banesës së Gentian Bejtjes, flet babai: E vranë në sy të fëmijëve dhe nuses

Uniko – Brenda banesës së Gentian Bejtjes, flet babai: E vranë në sy të fëmijëve dhe nuses

Babai i Gentian Bejtjes, Gani Bejtja, ka folur ekskluzivisht për emisionin Uniko nga Spartak Koka në Klan Plus, duke dhënë detaje për ekzekutimin e djalit të tij, ngjarje e ndodhur më 15 Mars 2024 në Fushë Krujë. Babai i Gentian Bejtjas shtetasi Gani Bejtja ka thyer heshtjen dhe për herë të parë ka vendosur të...

Mars 18, 2024
Uniko – Çfarë i thanë njëri-tjetrit dhe përse ndodhi masakra mes shqiptarëve në Itali?

Uniko – Çfarë i thanë njëri-tjetrit dhe përse ndodhi masakra mes shqiptarëve në Itali?

Mars 11, 2024
Uniko – “Ma ktheni tim bir”, mesazhi prekës i Florës pas dhunës në familje… (11 Mars 2024)

Uniko – “Ma ktheni tim bir”, mesazhi prekës i Florës pas dhunës në familje… (11 Mars 2024)

Mars 11, 2024
Uniko – Dalin pamjet kur fëmijët zhdukin makinën e Pëllumb Metës pas vrasjes (4 Mars 2024)

Uniko – Dalin pamjet kur fëmijët zhdukin makinën e Pëllumb Metës pas vrasjes (4 Mars 2024)

Emisioni Uniko publikon për herë të parë pamje ekskluzive të kamerave të sigurisë ku shfaqet makina e Pëllumb Metës, 49-vjeçarit që u vra nga fëmijët e tij. Automjeti nxirret nga banesa nga dy djemtë e tij dhe dërgohet në zonën e Sektorit Rinia. Në këto pamje duket qartësisht automjeti tip Citroen në pronësi të viktimës...

Mars 4, 2024