Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Video

Moti sot dhe nesër në TV Klan (13 Prill 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (13 Prill 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Prill 13, 2024
Lajme Tv Klan 9 Prill 2024, ora 23:40

Lajme Tv Klan 9 Prill 2024, ora 23:40

#lajme, #edicioniinformativ ora 23:40 data 9 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Redi Prifti Headlines 9 Prill 2024 Presidenti firmos amnistinë penale. 700 të burgosur pritet të lënë qelinë pas 2 javësh Presidenti Bajram Begaj firmosi sot ligjin për amnistinë penale, i cili hyn në fuqi 2 javë pas publikimit në Fletoren Zyrtare. Nga amnistia 700...

Prill 10, 2024
Opinion – Shqiptarë në botë!

Opinion – Shqiptarë në botë!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Kreshnik Frakulla, Marjan Ndoj, Adile Hoxha, Silvana Ndoj, Marsida Bialczak, Iris Hoxha, Armand Kurti, Erzen Marku Emisioni i sotëm është seria e 11-të e “Shqiptarë në Botë”. Histori, fate, rrëfime të rralla të shumë shqiptarëve që kanë lëvizur në botë shumë herë. Janë të...

Prill 10, 2024
Klan News – Edicioni i lajmeve, ora 22:00

Klan News – Edicioni i lajmeve, ora 22:00

#KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan Spiker: Oljana Maloku

Prill 9, 2024
Opinion – Një italiane që zgjedh Durrësin për të jetuar!

Opinion – Një italiane që zgjedh Durrësin për të jetuar!

Intervistë me: Roberta Zaninoni Kur largimi i shqiptarëve drejt Perëndimit jo pak herë ka hapur debate në vend, ka të huaj gjithmonë e më shumë që po zgjedhin Shqipërinë për të jetuar. E tillë është Roberta Zaninoni, e cila prej vitesh po jeton në Shqipëri dhe siç e quan veten ajo tashmë, është një durrsake...

Prill 9, 2024
Lajme Tv Klan 9 Prill 2024, ora 19:30

Lajme Tv Klan 9 Prill 2024, ora 19:30

#lajme, #edicioniinformativ ora 19:30 data 9 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Reis Çiço Headlines 9 Prill 2024 Presidenti firmos amnistinë penale. 700 të burgosur pritet të lënë qelinë pas 2 javësh Presidenti Bajram Begaj firmosi sot ligjin për amnistinë penale, i cili hyn në fuqi 2 javë pas publikimit në Fletoren Zyrtare. Nga amnistia 700...

Prill 9, 2024
Rudina – Emisioni 9 Prill 2024

Rudina – Emisioni 9 Prill 2024

Të ftuar: Anila Çobani, Bujar Zhuri, Silvana Bushati, Valentina Telhaj, Arnold Balla, Artan Balla, Kastriot Capa, Sonila Shehu, Moana Gorezi, Orkida Jahja, Bergi Avdulaj Divorci në gjumë, a do ta praktikonit për një jetë të lumtur bashkëshortore? Pro dhe kundër Vëllezërit shqiptarë akrobatë hyjnë në Rekordet Guinnness: Synimi i radhës… Hynë në Guinness, dy vëllezërit...

Prill 9, 2024
Stop – Emisioni 9 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 9 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Me apo pa helikopter, Meta sërish në paralele, mesazh bashkisë Ilir Meta është kthyer sërish në paralelen e tij të preferuar për të treguar, se ngjitet atje edhe pa nevojën e një helikopteri. Ai falenderoi bashkinë që e ndjek në këtë sport...

Prill 9, 2024
Lajme Klan Plus 9 Prill 2024, ora 19:00

Lajme Klan Plus 9 Prill 2024, ora 19:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 9 Prill 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Prill 9, 2024
Lajme Klan Plus 9 Prill 2024, ora 16:00

Lajme Klan Plus 9 Prill 2024, ora 16:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 16:00, data 9 Prill 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Greta Duka

Prill 9, 2024