Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

X Factor

16 zbulimet e “X Factor Albania” ribashkohen në një performancë për të mos u harruar

16 zbulimet e “X Factor Albania” ribashkohen në një performancë për të mos u harruar

Qershia mbi tortë e kësaj mbrëmjeje ishte padyshim ribashkimi i të gjithë konkurentëve të “X Factor Albania 5” në Tv Klan. Edhe një herë, për herë të fundit ata u ngjitën në skenën ku nisën këtë udhëtim magjik, për të dhuruar një super performancë, të ngjashme me ato që shohim në Super-Bowl. 16 konkurrentët, shoqëruar...

Prill 19, 2024
Monologu brilant i Adi Krastës në “X Factor Albania”, një leksion për të mos u humbur

Monologu brilant i Adi Krastës në “X Factor Albania”, një leksion për të mos u humbur

Adi Krasta është padyshim një nga figurat më të rëndësishme të medias shqiptare, me një kontribut 35-vjeçar. Ishte padyshim një vlerë e shtuar e jurisë së “X Factor Albania” prania e tij krah 3 super artistëve të tjerë Arilena Ara, Elhaida Dani dhe Young Zerka. Në këtë edicion të talent-showt, Adi është treguar kritik si...

Prill 19, 2024
Performanca energjike dhe shpërthyese e Alketa Vejsiut në finalen e “X Factor Albania”

Performanca energjike dhe shpërthyese e Alketa Vejsiut në finalen e “X Factor Albania”

Nuk kanë fund surpriza e kësaj finaleje magjike në “X Factor Albania 5” në Tv Klan. Një nga momentet më speciale të kësaj mbrëmjeje ishte padyshim performanca surprizë e Alketa Vejsiut. Siç nuk e kishim parë kurrë më parë, Alketa dhuroi një performancë energjike dhe shpërthyese, shoqëruar nga trupa e baletit, e drejtuar nga Adela...

Prill 19, 2024
Dueti magjik i Alis dhe Arilena Arës në finalen e ‘X Factor’ me “Shallow”

Dueti magjik i Alis dhe Arilena Arës në finalen e ‘X Factor’ me “Shallow”

Nuk ishin Lady Gaga dhe Bradley Cooper në “Dolby Theatre” në Hollywood, por Arilena Ara dhe Alis në “X Factor Albania” në Tv Klan. Finalisti dhe mentorja e tij sollën një performancë po aq magjike e të paharrueshme të “Shallow” as ajo e “Oscars 2019”. Ashtu si Lady Gaga, në këtë performancë e pamë Arilenën...

Prill 19, 2024
Një duet për të mos u harruar! Kleansa dhe Elhaida Dani magjepsin publikun e “X Factor Albania”

Një duet për të mos u harruar! Kleansa dhe Elhaida Dani magjepsin publikun e “X Factor Albania”

Elegancë, finesë dhe shumë emocione do ishin padyshim epitetet më të mira për të përshkruar performancën e Elhaida Danit dhe Kleansës. Në finalen e “X Factor Albania”, në Tv Klan, Kleansa dhe mentorja e saj sollën një performancë të ndjerë me këngën hit “Voila”. Dueti i tyre krijoi një atmosferë të ngrohtë në skenë falë...

Prill 19, 2024
Energji dhe adrenalinë: Jet dhe Young Zerka ndezin skenën e “X Factor Albania”

Energji dhe adrenalinë: Jet dhe Young Zerka ndezin skenën e “X Factor Albania”

3 duete fantastike do shndërrojnë skenën e “X Factor Albania” në një skenë magjike mbrëmjen e sotme. Finalistët Jet, Alis dhe Kleansa do dhurojnë me mentorët e tyre respektivisht, Young Zerka, Arilena Ara dhe Elhaida Dani, 3 performanca për të mod u harruar. View this post on Instagram A post shared by TV KLAN (@rtvklan)...

Prill 19, 2024
Një performancë magjike: Tre finalistët e “X Factor Albania 5” ndriçojnë skenën

Një performancë magjike: Tre finalistët e “X Factor Albania 5” ndriçojnë skenën

Ka nisur finalja spektakolare e “X Factor Albania 5” në Tv Klan një mbrëmje magjike që do ju mbajë të gozhduar përpara ekranit. Sonte kurorëzohet fituesi i talent-showt më të madh të muzikës, nga ku ndër vite kanë dalë artistë të mëdhenj. Alis, Jet dhe Kleansa janë tre finalistët që luftojnë për vendin e parë....

Prill 19, 2024
Performancë drithëruese: Manjola Nallbani dhe Jet rrëqethin me duetin e tyre

Performancë drithëruese: Manjola Nallbani dhe Jet rrëqethin me duetin e tyre

Në një spektakël të vërtetë në gjysmëfinalen e “X Factor Albania”, Manjola Nallbani, një emër i shquar në skenën muzikore shqiptare, u shfaq në skenën e “X Factor Albania” për të dhënë një performancë të mahnitshme. Artistja e mirënjohur së bashku me Jet sollën këngën “Man’s World”, duke rrëqethur gjithë të pranishmit.Në këtë performancë drithëruese,...

Prill 12, 2024
Eneda Tarifa dhe Niki bëjnë skenën të dridhet me performancën e tyre në ‘X Factor Albania’

Eneda Tarifa dhe Niki bëjnë skenën të dridhet me performancën e tyre në ‘X Factor Albania’

Skena e “X Factor Albania” u ndez nga performance drithëruese e Nikit me Eneda Tarifën. Artistja e shumë hiteve dhe çmimeve të para ishte një nga të ftuarat special të kësaj gjysmëfinaleje magjike. Së bashku me Nikin ajo performoi “Livin’ on a Prayer” të Bon Jovit duke elektrizuar gjithë sallën. Me një energji të jashtëzakonshme,...

Prill 12, 2024
Rikthimi emocionues i Miriam Cani në ‘X Factor Albania’ në një duet të paharrueshëm me Kleansën

Rikthimi emocionues i Miriam Cani në ‘X Factor Albania’ në një duet të paharrueshëm me Kleansën

Në gjysmëfinalen spektakolare të “X Factor Albania”, super artistja Miriam Cani rikthehet në skenën e talent-showt, por këtë herë jo si anëtare e jurisë, por si një ftuar shumë special për të dhënë një performancë të paharrueshme. Bashkë me Kleansën, ajo doli në skenë duke sjellë emocione të forta për publikun.Miriam, e cila është një...

Prill 12, 2024