Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek

Zemër Luana

ZEMËR LUANA – Emisioni 16 (19 Shkurt 2023)

ZEMËR LUANA – Emisioni 16 (19 Shkurt 2023)

Shkurt 19, 2023
ZEMËR LUANA – Emisioni 15 (12 Shkurt 2023)

ZEMËR LUANA – Emisioni 15 (12 Shkurt 2023)

Shkurt 12, 2023
ZEMËR LUANA – Emisioni 14 (5 Shkurt 2023)

ZEMËR LUANA – Emisioni 14 (5 Shkurt 2023)

Shkurt 6, 2023
ZEMËR LUANA – Emisioni 13 (29 Janar 2023)

ZEMËR LUANA – Emisioni 13 (29 Janar 2023)

Mbrëmja e të dielës tanimë ka vetëm një emër, “Zemër Luana”, me autore dhe  moderatore Luana Vjollca, e cila di gjithmonë të sjellë në shtëpitë e të gjithëve një mbrëmje plot humor, argëtim, emocione të forta, performanca që na bëjnë të ngrihemi në këmbë dhe të kërcejmë bashkë me të ftuarit. Të ftuar mbrëmjen e...

Janar 29, 2023
ZEMËR LUANA – Emisioni 12 (22 Janar 2023)

ZEMËR LUANA – Emisioni 12 (22 Janar 2023)

Kjo e diel mbrëma ishte plot të papritura në spektaklin “Zemër Luana” nën autorësinë e moderimin e Luana Vjollcës në Tv Klan. Një mbrëmje plot humor; argëtim, emocione të forta, performanca, deklarata ekskluzive e çfarë nuk do të ndodhë! Tanimë jemi mësuar me të ftuarit ekskluzivë që vetëm në “Zemër Luana” i shohim edhe këtë...

Janar 22, 2023
ZEMËR LUANA – Emisioni 11 (15 Janar 2023)

ZEMËR LUANA – Emisioni 11 (15 Janar 2023)

Mbrëmja e të dielës tanimë ka vetëm një emër “Zemër Luana” dhe autorja e moderatorja Luana Vjollca di gjithmonë si të na surprizojë. Teksa të gjithë jemi kuriozë se kush do të jetë sonte kapiteni i skuadrës “Luanët e kuq”, Bes Kallaku apo Florjan Binaj i cili u zbulua pak me parë se do të...

Janar 15, 2023
ZEMËR LUANA – Emisioni 10 (8 Janar 2023)

ZEMËR LUANA – Emisioni 10 (8 Janar 2023)

Drejtuesja Luana Vjollca gjithmonë di si të na surprizojë me programin nën autorësinë dhe moderimin e saj, “Zemër Luana” në televizionin Klan. Edhe kete të diel mbrëma na presin të papritura dhe çfarë nuk do të ndodhë në skënën gjigante të spektaklit të argëtimit. Mjafton vetëm një sekret që do u themi dhe do e...

Janar 8, 2023
ZEMËR LUANA – Emisioni 9 (1 Janar 2023)

ZEMËR LUANA – Emisioni 9 (1 Janar 2023)

Një nga të ftuarat speciale mbrëmjen e 1 Janarit në spektaklit të argëtimit “Zemër Luana” nën drejtimin e Luana Vjollcës ishte edhe moderatorja e shumëpëlqyer Marina Vjollca, e cila dhënë deklarata të shumta si rrallë herë që shumë do të donim t’i dinim nga jeta e saj profesionale si edhe ajo private. Moderatore dhe Autore:...

Janar 2, 2023
ZEMËR LUANA – Emisioni 8 (25 Dhjetor 2022)

ZEMËR LUANA – Emisioni 8 (25 Dhjetor 2022)

Mbrëmja e Krishtlindjeve në “Zemër Luana” ka qenë një natë mjaft speciale. Ndonëse deri më sot jemi mësuar që në skenë të shohim emrat më të mëdhenj nga fusha të ndryshme dhe ata që kryesojnë showbizin, nata e Krishtlindjeve ishte diçka ndryshe. Moderatorja dhe autorja Luana Vjollca ka vendosur që këtë festë familjare t’ua dedikonte...

Dhjetor 25, 2022
ZEMËR LUANA – Emisioni 7 (18 Dhjetor 2022)

ZEMËR LUANA – Emisioni 7 (18 Dhjetor 2022)

Dhjetor 18, 2022