Keanu Reeves dhe Angelina Jolie në një lidhje?

Keanu Reeves dhe Angelina Jolie në një lidhje?

22:35 23/06/2019

Prej ditësh në media kanë nisur spekulimet se Keanu Reeves dhe Angelina Jolie, janë në një lidhje. Nuk dihet se në çfarë faktesh janë bazuar portalet, megjithatë zëdhënësi i aktorit përgënjeshtroi lajmet, duke i quajtur false dhe se bëhen thjesht për të fituar para nga klikimet.

Nga ana tjetër, burime pranë aktores thanë se për momentin Jolie ka vetëm shumë punë dhe mbi të gjitha, duhet të kujdeset për fëmijët.

Klan Plus
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi