Kejvina apo Valeri? Kush e tund më bukur belinKejvina apo Valeri? Kush e tund më bukur belin

21:30 04/11/2019

Të dy e dashurojnë kërcimin, janë të zhdërvjelltë dhe plot pasion. Por kush nga të dy kërcen më bukur “belly dance”?

Mbrëmjen e kësaj të hëne në “Dance With Me” në Tv Klan, Kejvina i ka mahnitur të gjithë me kërcimin e saj.

Valeri pranoi ta sfidonte se kush nga të dy e tund më bukur belin.

Kërcimi i tyre ekzaltoi publikun, por edhe vetë Valeri komplimentoi Kejvinën për elokuencën e saj. /tvklan.al
Të ngjashme