Këngëtari shqiptar propozon për martesë aktoren turke


Këngëtari shqiptar propozon për martesë aktoren turke

12:05 24/08/2020

Këngëtari shqiptar Bertan Asllani prej një kohe të gjatë është duke zhvilluar një karrierë të gjatë në Turqi.

Ai ka marrë pjesë në serialin turk “Pis Yedili”, bashkë me aktoren Hazal Senel, me të cilën ka nisur edhe një histori dashurie.

Lidhja e tyre duket se tashmë ka kaluar në një tjetër nivel, pasi këngëtari i ka propozuar për martesë aktores turke.

View this post on Instagram

Till the end ❤️

A post shared by bertanasllani (@bertanasllani) on Aug 23, 2020 at 9:27am PDT

Çifti ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqen së bashku mjaft të lumtur dhe të buzëqeshur dhe në sy bien unazat në duart e tyre.

“Deri në fund”, shkruan Bertan bashkëngjitur fotos./tvklan.alTë ngjashme