Këngëtarja shqiptare në lidhje me modelin turk?

Posta

Këngëtarja shqiptare në lidhje me modelin turk?

14:37 14/10/2019

Mjaftoi një foto e publikuar në rrjetin social Instagram, që menjëherë të fillonin zërat se këngëtarja e njohur, Big Mama është në një lidhje me modelin e njohur turk, Serhat Kaynarpinar.

Këto ditë të ftohta do t’ju sjell pak dashuri”, ka shkruar Big Mama bashkëngjitur fotos së postuar, ku ajo duket e buzëqeshur teksa pozon përkrah modelit.

Por kjo nuk ishte fotoja e vetme sepse edhe modeli ka publikuar disa foto ku shihet nën shoqërinë e këngëtares.

Të dua”, shkruan Serhat dhe postimin e shoqëron edhe me dy zemra.

Nuk dihet nëse janë foto të shkëputura nga ndonjë klip, që ndoshta mund ta sjellin së bashku apo në të vërtetë, çifti përmes fotove konfirmoi lidhjen e tyre.  

Mbetet për t’u parë, por nuk mund të mohojmë lumturinë, buzëqeshjen dhe afrimitetin e tyre në fotot e publikuara./tvklan.al


OTP
Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
AZHBR
UKT
Grupi
UKT