Këto stilime do ju bëjnë t’u thoni ‘lamtumirë’ flokëve të gjatë

Këto stilime do ju bëjnë t’u thoni ‘lamtumirë’ flokëve të gjatë

19:57 03/02/2023

Për 2023-in ndoshta ju ndjeni nevojën e një ndryshimi në flokët tuaj. Nëse jeni të pasigurtë për të prerë flokët, më poshtë do paraqesim disa foto që tregojnë disa stilime  të flokëve të shkurtër që nuk duan shumë kohë dhe përpjekje.

Gjithçka që ju duhet të bëni është të zgjidhni mes tyre atë që i përshtatet më së miri formës së fytyrës dhe stilit tuaj./tvklan.al

“Hollywood” hairstyle
“Wet hair look”
“Retro” haircut
Chic short hair with bangs
“The Clean Girl” look
Wavy short hair
Trendy haircut for 2023
“The hot girl” haircut
Messy short hairTë ngjashme