Kim Kardashian kërkon divorcin nga Kanye West

Kim Kardashian kërkon divorcin nga Kanye West

22:40 07/12/2016

Më e famshmja e familjes Kardashian e ka ndihmuar bashkëshortin e saj të kurohet gjatë kohës që ai ka patur probleme mendore e ka qenë i shtruar në qendrën mjekësore UCLA për 10 ditë.

36-vjeçarja nuk është aspak e kënaqur me martesën e tyre dhe dëshiron divorcin nga bashkëshorti i saj.  Ajo do gjithashtu kujdestarinë e fëmijëve të tyre North dhe Saint West.

13C2982F00000514-4009750-image-a-23_1481126648906

Padyshim që ajo nuk do të qëndrojë më e martuar me të ka raportuar një burim i afërt me familjen, ajo thjesht do që të marrë pak kohë për veten.

Kim e ka për zemër Kanyen dhe është e lehtësuar nga fakti se ai po merr ndihmën që i nevojitet dhe nuk do ia përcjellë atij këtë vendim derisa ai të jetë plotësisht i shëruar./ tvklan.al

 
Të ngjashme
UKT