Kim Kardashin dhe Kanye West prindër për herë të katërt

Kim Kardashin dhe Kanye West prindër për herë të katërt

23:00 12/05/2019

Ka ardhur në jetë fëmija i katërt i Kim Kardashian dhe Kanye West. Djali, emri i të cilit ende nuk dihet, lindi përmes një nëne zëvendësuese. 39-vjeçarja, në një postim në Twitter, u shpreh shumë e emocionuar.

“Ai është perfekt. Është binjaku i Chicago. Jam i sigurt që do ndryshojë shumë, por tani duket njësoj si ajo”

, shkroi Kim. Çifti West janë prindër edhe të tre fëmijëve të tjerë, North, Saint dhe Chicago.

Klan PlusGrupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi