Kjo është vila luksoze në Los Angeles e gazetares së njohur


Kjo është vila luksoze në Los Angeles e gazetares së njohur

11:11 13/12/2019

Kjo është vila mbresëlënëse e gazetares së njohur Ellen DeGeneres në Los Angeles, ku dallohet dashuria e saj për natyrën dhe artin… streha e saj dhe e partneres, Portia de Rossi.

Dizajneri Tommy Clements dhe nëna e tij, Kathleen, u zgjodhën nga Ellen dhe Portia për të rimodeluar shtëpinë e tyre nga e para.

Fillimi i rinovimit të përgjithshëm filloi nga muret tashmë tulla të bardha dhe gri dhe rezultati ishte i shkëlqyeshëm!/ tvklan.alTë ngjashme