Klanifornia – Episodi 17 – Sezoni 5 (28 Maj 2022)
Klanifornia – Episodi 17 – Sezoni 5 (28 Maj 2022)

22:55 28/05/2022

#Klanifornia #TvKlan

Spektakël humori kabare nga Turjan Hysko nën drejtimin e Marina Vjollca. Me aktorët më të mirë dhe më të dashur në produksionin më të madh të humorit! Humor, personazhe të papërsëritshëm, batuta, situata komike, muzikë, të qeshura pa fund… Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Cubi Metkaj, Behar Mera dhe Rudina Dembacaj.

Të ngjashme