Kleri katolik apel politikës – TV KLAN

Kleri katolik apel politikës

"Zgjidhni krizën në të mirë të kombit

Një mesazh për të gjitha krahët e politikës vjen në prag të Pashkëve edhe nga kleri katolik.

Imzot George Frendo, thotë se situata është e rëndë dhe politika duhet të gjejë një zgjidhje për të mos shkuar në vetëvrasjen e kombit.

Tv Klan

Kategori
AktualitetTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*